Jump to content

Ruitenwissers


R.J.

Recommended Posts

Gisteren bij een van de stortbuien stapvoets moeten rijden. De ruitenwissers konden het niet aan. Nu heb ik in de Kia Shop gekeken en die hebben wel ruitenwissers, maar daar staat geen merk bij. Die zullen er nu dus ook opzitten. Na enig speurwerk ben ik terecht gekomen bij Bosch AR653S ruitenwissers. Bosch is vwb ruitenwissers een goed merk.

Hebben jullie bij vervanging ook voor deze gekozen? En zijn jullie het met mij eens dat de Kia ruitenwissers idd niet van die kwaliteit zijn?

Link to comment
Share on other sites


Mischien niet het antwoord wat je zoekt, maar ik heb al jaren goede ervaring met de flexwipers van Action.
Idioot goedkoop, maar prima prestaties.

Die van Bosch had ik in een ver verleden op mijn DeLorean, maar die had een heel vlakke ruit, wat minder goed werkte. En in verhouding enorm duur.

Link to comment
Share on other sites


  • 1 month later...
De achterruitenwisser vind ik minder interessant voor wat betreft de zichtbaarheid en streperigheid. Gewoon de goedkoopste nemen.

Bij Ali 5Euro betaald incl. Verzending, werkt prima.


Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk
Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...