Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo, ik ben nieuw hier maar wil graag een mening van jullie.

Ik ben een trotse eigenaar van een zwarte cee'd sw 1.6gdi uit 2014 met nu 72000km 

Tot een week of 2 geleden een fijne auto, maar sinds een week of 2 pakt de koppeling heel laat op    dit heeft hij daarvoor nooit gedaan    (rij geen caravan, aanhanger of zware lasten in de auto)Ik rij ook niet met de voet op de koppeling en ben een rustige rijder en veel snelweg weinig file.

Ik had een afspraak staan voor een grote beurt en heb aan gegeven dat de koppeling ineens laat oppakt en Kia garage ging er naar kijken,  toen ik hem ophaalde werd mij verteld dat het slijtage was maar dat de koppeling in orde is.  (Ik moet bijna opnieuw leren schakelen)

Ik vertrouw het niet en ga van de week langs een andere dealer om een monteur een rondje te laten rijden 

Maar is het normaal dat een koppeling ineens laat opkomt bij 72000km

Of is het iets anders

Alvast bedankt.

 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...