Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik had pas een Kia RIO Eco gekocht, na een paar dagen hoor ik tijdens het rijden een snerpend geluid als ik rijd, weet niet waar het vandaan komt, als ik stilsta hoor ik niks, waar zou het aan liggen, het klinkt meestal aan de rechterzijde dus niet bij de motor.

Geplaatst

Kan van alles zijn tot remmen bijna versleten wiellagertje steek as 

 

wat is het bouw jaar van je rio ik vermoed dat je ook in het verkeerde forum deel bezig bent en dan zijn antwoorden ook veel minder 

  • Like 1
Geplaatst

je hebt dus een rio UB en dat is een rio 3. heb alles even verplaatst voor je naar het juiste forum deel 

kijk eerst eens naar het binnenste remblok daar zit een metalen lipje aan die gaat trillen/gillen als deze bijna versleten is 

  • Like 1

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...