Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

hallo even een vraagje over de spraak van navi weet iemand hoe je dit uit kan zetten heb van alles geprobeerd maar kwam niet verder dan alleen het zachter zetten hiervan.

oh ja het is een vanaf fabriek ingebouwd systeem.

alvast bedankt

Geplaatst

Bij de algemene instellingen (het tandwieltje) kan je kiezen uit 6 verschillende mogelijkheden. Bij Audio (of Navigatie) kan je het geluid uitzetten.

Enige nadeel (bug in mijn ogen) is dat na het opnieuw starten van de auto, het geluid weer aan staat.

Marcel

Geplaatst

Het is gelukt als ik wist hoe simpel het was,

schaam mij eigenlijk wel een beetje dat ik dit niet zelf heb gevonden,maar alsnog bedankt dit is veel beter dan het irritante gelul de hele tijd.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...