Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Robustos' Blog

  • bericht
    1
  • reacties
    10
  • weergaven
    6002

Verbazing over kofferbakmat RIO III SP


Geachte leden,

Ik begin met de oplossing voor mijn probleem. Mijn kofferbakmat is 5 cm te diep. Pak een stanly mes en snij het er af.

Verbazing: Bij aflevering constateerde ik een te grote kofferbakmat. Volgens de verkoper was dit toch de juiste.
Verbazing: KIA Nederland gemaild. Met specifieke vragen over het fysieke verschil tussen de twee matten als aangegeven in de accessoire lijst. En of de mat te groot hoort te zijn, hij zit tenslotte voor de ventilatie openingen. Kreeg een berichtje terug dat ik bij de dealer moest informeren, zonder in te gaan op de specifieke vragen. Was ik niet duidelijk genoeg geweest, werd ik afgescheept of IQ enz.?
Verbazing: Vraag uitgezet bij KIA-dealer, waar ik overigens een vriendelijke verhouding mee heb. Antwoord: Matten hebben dezelfde afmetingen ergo, de te grote mat is zoals het hoort.

Wie kan mijn verbazing wegnemen? Hebben jullie ook een te grote originele kofferbakmat in de RIO III SP?

10 reacties


Aanbevolen Reacties

Remko .me

Geplaatst

misschien helpt een foto wel enorm, ben benieuwd.
Robustos

Geplaatst

Hierbij, zoals gevraagd, een foto.
Robustos

Geplaatst

Excuses. Ik weet duidelijk niet hoe een foto te plaatsen. Vergt enig inderzoek.
Robustos

Geplaatst

poging 2[img]http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-Z4YTYOJH.jpg[/img]
Remko .me

Geplaatst

Dit lijkt me niet de originele mat.

Plaats er eens een topic over? Met de foto, kijken wat andere ervan zeggen!
Remko .me

Geplaatst

Ligt sowieso op zijn kop, maar zie ook helemaal geen Rio logo

[img]http://www.kia.nl/~/media/NL/Models%20media/Funnel-showroom-accessories/640x320/Picanto/22%20anti-slipmat%20640x320.jpg[/img]

http://www.kia.co.uk/~/media/Images/AccessoriesV2/cars/rio-5door-11/LargeDetail_970x486/1W120ADE00.ashx
Robustos

Geplaatst

De mat ligt inderdaad op z'n kop aan de andere zijde zit een aangenaaid RIO label.
patrickceed

Geplaatst

hoor dat uitstekende niet tussen de achterbank te zitten als je die even opklapt.. of zie ik dat nu verkeerd?
Wimis on

Geplaatst

Maar waarom zitten er dan aan beide zijde van de mat, 2 uitsparingen.............
Waar bij mij (net als de Rio) de achterveren en schokbrekers zitten.

Ik zeg dat die mat gewoon niet van jouw Rio is, ouder model wellicht of ander type Rio?
Robustos

Geplaatst

Bij een bezoek aan de dealer een ander aangesproken dan de verkoper. Deze had mij immers bezworen dat het de juiste mat was. De man van de onderdelen wilde wel verder zoeken. Hij had wel een vermoeden. Na enig speurwerk vond hij dat de onderdeel nummers verwisseld waren. Een nieuwe mat werd direct besteld. Dit is goed werk zo hoort een dealer te handelen. Complimenten. Wellicht dat hiermee deze blog kan worden afgesloten.
Gast
Voeg een reactie toe...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...