Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

frodi

Leden
  • Aantal Items

    3
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Auto
    Rio 2014

frodi's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. frodi

    Cruise control

    Dank je voor je snelle reactie(s) xtra40! Zou het vervangen van een stuur invloed hebben op de garantie? Ik zal toch ook eens informeren bij de dealer. Kan op internet geen tweedehands stuur vinden. Ook niet bij een sloop. (Of ik zoek natuurlijk niet goed )
  2. frodi

    Cruise control

    Een andere vraag over cruise control. Ik rijd sinds kort in een Kia Rio Comfort Pack. Ik had graag cruise control willen hebben, maar had niet de financiele middelen om speciaal daarvoor het Super Pack aan te schaffen. Ik heb toen ik de auto kocht wel gevraagd of het mogelijk was om cruise control later in te bouwen. Dat was/is mogelijk, maar dan komt er wel extra stick op je stuur. Dat vind ik niet de meest mooie oplossing. Na wat surfen op internet kwam ik een filmpje op YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=e1in8Hxhw2c) tegen over een kit waarmee je je stuur kunt ombouwen, zodat je gebruik kunt maken van de in de auto aanwezige CC. Omdat ik niet zo handig ben, toch nog even verder gezocht. Ik dacht eraan om een aansturing te maken via de OBD, alleen zal ik daar echt de internen van de auto moeten leren. (Zou dit soort informatie in een Service/Workshop Manual te vinden zijn?) Maar..... ik kwam op een ander Kia forum (http://www.kia-forums.com/3g-2011-rio/88729-ebay-cruise-control-query-3.html) andere interessante informatie tegen. Hier werd een suggestie gedaan om het complete stuur te vervangen door 1 MET cruise control aansturing. Maar voordat ik besluit om naar de dealer te stappen en een (lederen ) stuurwiel met CC aansturing te bestellen en te laten installeren, dacht ik eerst hier maar eens vragen Is er iemand op dit forum die ervaring heeft met het achteraf inbouwen van CC? En dan liefst zonder een extra stick op de stuurkolom.
  3. Ik zal me ook maar even voorstellen. Mijn naam is Frido aka frodi. Sinds 11 januari 2014, rijd ik in een zwarte Kia Rio. Ik heb al gezien dat er hier heel veel informatie te vinden is, en ik heb wel een paar ideeën waar jullie kennis enorm gewaardeerd zullen worden! Dus bij voorbaat al dank!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...