Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

stukkeduck

Leden
  • Aantal Items

    13
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door stukkeduck

  1. 16 oktober bij het voorstellen heb ik al vermeld "Daarnaast vind ik de rij-ervaring tot nu toe gewoon top. De ingeruilde Renault Scenic deed dat zeker niet beter" etc. Inmiddels heb ik de Soul ook mogen beproeven op zwaar besneeuwde en beijzelde wegen en het blijft TOP. Voelt zeer solide aan is stabiel en koersvast. Een lekker sturende auto met voldoende kracht om lekker in het verkeer mee te komen en voorzien van goede remmen.
  2. Kopie van melding op "Afspraak is Afspraak" Het is echt gebeurt, de mistlampen zijn gemonteerd. Volgens afspraak zou ik 12 januari de auto om 9.00 uur inleveren en in de namiddag ophalen, maar onzerzijds was er een kleine wijziging nodig. We hadden de auto om 14.30 uur nodig. Geen probleem zeiden ze bij de garage de garage, 8.00 uur brengen en om 14.00 uur klaar. Klopte helemaal, compleet gemonteerd volgens fabrieksopgave. De kopie-montage handleiding mocht ik als extraatje meenemen.
  3. Het is echt gebeurt, de mistlampen zijn gemonteerd. Volgens afspraak zou ik 12 januari de auto om 9.00 uur inleveren en in de namiddag ophalen, maar onzerzijds was er een kleine wijziging nodig. We hadden de auto om 14.30 uur nodig. Geen probleem zeiden ze bij de garage de garage, 8.00 uur brengen en om 14.00 uur klaar. Klopte helemaal, compleet gemonteerd volgens fabrieksopgave. De kopie-montage handleiding mocht ik als extraatje meenemen.
  4. Zoals gisteren gemeld bij "Afspraak is afspraak", de beloofde lampen zijn in Lisse. Althans, mijn (vak)garagist hier in Lisse heeft de montage van de lampen voor 12 januari ingeplanned.
  5. Heden, vanmorgen 8.30 uur, goed nieuws. Garahe aan de telefoon, de mistlampen zijn in Lisse aangekomen. Of de boot uit Korea zo traag was of het varken naar Lisse weet ik niet, maar ze zijn er. 12 januari worden ze aan de KIA Soul Xtra geplakt.
  6. Hai Smart, Intressant stukje wat je bent opgestart. Zoals je misschien herinnert ben ik de trotste eigenaar van een Soul X-tra zonder mistlampen. Die worden in de folder op 2 plaatsen aangegeven dat ze er echt bij horen, maar in de praktijk dus blijken te ontbreken. Ik heb de Kia via een vakgarage gekocht, dus niet via de officiele Kia dealer, en als ik de garagist mag geloven ging de naleverng van de door Kia via hun folder beloofde lampen niet vanzelf. Ze zijn inmiddels toegezegd maar het spul moet blijkbaar uit Korea komen en is nog niet ontvangen. Ik houd je op de hoogte.
  7. Ik vond het ook wel mooi gevonden en heb echt even gelachen.Ben ook nog steeds blij met de Soul en de lampen zijn inderdaad toegezegd. Al komen zouden ze niet komen, als ik aan de Scenic terug denk die wel mistlampen had...........dan moet ik concluderen dat ik ze zelden of nooit gebruikt heb en als ik nu toch terug aan het denken ben, liever een Kia Soul zonder mistlichten dan een Renault met.
  8. Ik heb er ook wel om kunnen lachen, echt wel leuk gevonden maar het klopt niet. "mistlamp w.b. Kia "mist een lamp" zou moeten zijn: mistlamp w.b. Kia mist twee lampen. Ik vind het trouwens wel slordig van de dealer e/o importeur want het zou een type moeten zijn wat al langer geleden uit Korea is gekomen. Hebben ze dus al die tid niet doorgehad, ik blij met m'n vakgarage.
  9. Eindelijk gemaakt, op het bekendste stukje Lisse en voor het huis. Schuld ingelost? De mistlampen voor zijn er nog niet maar schijnen er wel aan te komen. Volgens de berichten waren importeur en KIA dealer niet enthousiast maar er schijnt zoals voormeld nu een toezegging te zijn. Kunnen jullie je trouwens aanmelden op MijnKia van www.kia.nl? Als ik me probeer aan te melden krijg ik het bericht "De door u ingevoerde combinatie van kenteken en meldcode is ongeldig." Ik heb dat nu een paar keer doorgemaild aan mijnkia@kia.nl en die beloven trouw erop terug te komen. Tot op heden niet dus.
  10. Zal ze gaan regelen, even een beetje zonnige dag afwachten en dan de oogverblindend witte Soul op een plaatje vastleggen.
  11. Dank voor jullie welkomstwoord, veel plezier en waar nodig geluk met jullie de KIA.
  12. Hallo Noort, Je berichtje was voor mij de aanleiding me bij het forum aan te melden. Dat heeft even geduurd, maar is eindelijk gedaan. Wij hebben sinds de afleveringsdatum 3/9/2009 een KIA Soul X-tra, eeneens zonder mistlichten voor. Wij wachten nog op een reactie van de garage.
  13. Goedendag mede kianen, Voor mijn naam "stukkeduck" verwijs ik naar mijn site . De daar toegepaste naam werd op mijzelf toegepast door een Burton-clubgenoot nadat ik op de A4 met de motor onderuit was gegaan. Sinds een ruime maand zijn mijn vrouw en ik de blije bezitters van een KIA Soul X-tra. Eerste kennismaking met de auto was voor mij even schrikken, zo vierkant..... Inmiddels ben ik daar blijkbaar aan gewend geraakt en vind het model steeds leuker en mooier worden. Daarnaast vind ik de rij-ervaring tot nu toe gewoon top. De ingeruilde Renault Scenic deed dat zeker niet beter en onbetrouwbaarder dan een Renault (je schijft het met A U maar spreekt het uit met de O van onbetrouwbaar) zal een KIA niet zijn. Er is ook bij onze Soul een klein vraagje. De X-tra zou mistlampen voor hebben, die van ons heeft daar plastic afdekroostertjes. Is grmeld bij de garage, wij wachten nog even af hoe dat verder verloopt. De wagen zelf is helemaal top, van binnen, van buiten confort, weggedrag you name it.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...