Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

GerardusAnnaMaria

Leden
  • Aantal Items

    3
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Auto
    Kia Rio

GerardusAnnaMaria's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Hoi, Soms lukt het me om de cruise control in te schakelen maar alleen wanneer de Kia dat wil. Ik heb al een paar keer meegemaakt dat ik de cruise control activeer en daarna met de set + en - toets druk en dan op de cancel dat de cruise control ineens inschakelt. En daarbij komt ook nog dat de achteruitrij camera nu ook uitvalt. Stel dat Ik nu de auto wil verkopen of inruilen is deze ineens een stuk minder waard. Het lijkt erop dat Kia goed is om 7 jaren te rijden en daarna begint het gedonder.Ik durf geen tweedehands meer aan te schaffen...zeker niet na al die verhalen hier. Ik wil wel weten hoe je een harde reset doet voor de Boordcomputer. Met alleen de accu ontkoppelen krijg je volgens mij geen harde reset.
  2. Ja..heb ik. Soms kan ik het wel inschakelen en wanneer ik de auto opnieuw start en vertrek dan krijg ik m niet meer in de gang. Ik zal eens kijken naar dat kabeltje waarin hier gesproken werd. groet Gerard
  3. Ik heb een Kia Rio Superpack van 2012...in de garantieperiode haperde de cruise control al. Maar telkens als de garagist ernaar keek dan werkte deze. Nu na de garantieperiode doet ie het niet meer. Als het me geld gaat kosten dan laat ik het zo.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...