Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

mrklaassen

Leden
  • Aantal Items

    6
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door mrklaassen

  1. @jantje Hij maakt inderdaad geen raar geluid en slipt ook niet. Ik had alleen het gevoel dat de koppeling wat laat pakte. maar heb iemand anders ook in de auto laten rijden die er meer verstand van heeft en die zij er niet zoveel aan de hand is. @rioman De distiributieriem is al vervangen bij de vorige beurt (64000km). @Bigwade De verkoper zij zelf dat er niks aan de hand is met de koppeling en dat ze hem dus nog na gaan kijken, maar mocht er later toch iets mis blijken te zijn dat het gewoon binnen de 6 maanden garantie valt.
  2. Zo goed nieuws ik heb de kia gekocht! Distributie riem was net vervangen en hij krijgt nog een grote beurt voordat hij afgeleverd word. In iedergeval bedankt voor jullie adviezen:D
  3. hij word ook aangeboden door een niet kia dealer. met erkende dealer bedoel ik een dealer die goed bekend staat in de omgeving.
  4. Ik wil dat ze hem in elk geval even goed nakijken en dat de distributieriem vervangen word . Er zit wel 6 maanden bovag garantie op, hij staat namelijk bij een erkende dealer hier in de buurt. Ook ga ik waarschijnlijk vandaag in een vergelijkbare rio rijden heeft alleen wat meer km op de teller. heb ik in elk geval een beetje vergelijking materiaal.
  5. Bedankt voor de reacties! Ik heb er gister in gereden reed op zich er goed. Merkte alleen wel dat volgens mij de koppeling al wel aardig versleten is. voor de rest geen rare geluidjes of iets dergelijks. Ook heb ik even gevraagd naar de distributie riem. Ze gaan het na vragen bij een kia dealer mocht het nodig zijn vervangen ze hem. Maar ben erg tevreden lijkt me best veel auto voor weinig geld. Denk er toch wel erg over na om tot aanschaf over te gaan.
  6. mrklaassen

    Aanschaffen Rio

    Vanavond ga ik een proef ritje maken in een Kia Rio 1.5 LS Ice Airco uit 2004 met bijna 69000km op de teller. Ik heb hiervoor nog nooit een auto gekocht dit word dus eventueel mijn eerste. Ik vraag me nu af of er nog dingen zijn waar ik op moet letten voordat ik eventueel tot aankoop overga
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...