Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

limiet

Leden
  • Aantal Items

    6
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

limiet's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

11

Reputatie

  1. Ja hoor, je hebt gelijk. Een "drukfoutje" van mij, 119 euro klopt!
  2. Ik ben bij de dealer geweest. Had een kaart-update voor de navigatie besteld, gewacht tot die binnen was (net voor de kerst) en bij het halen daarvan gevraagd naar de reden waarom het bedrag dat zij in rekening hadden gebracht 49 euro afweek van het bedrag dat door Kia wordt vermeld in hun folders en op de website. Overigens is het interieurfilter niet vervangen. Het betreft overigens garage van Staalduinen in Stadskanaal die sinds januari van dit jaar Kia-dealer is. Ja, is een fout, zeiden ze. Moeten er het bedrag verrekenen. Ze hadden er geen verklaring voor en hebben nogmaal fictief de standaard werkzaamheden voor een kleine beurt ingevoerd in de computer. Komt daar toch weer 360 euro uit. De werknemer stelde voor de kaart-update allereerst zo mee te nemen en contact op te nemen met Kia. De volgende dag belde hij: bij Kia hadden ze gezegd dat die 314 euro voor de kleine beurt een drukfout in de folder en foutieve vermelding op internet is. Omdat die mensen van de garage het zelf vervelend vonden stelden ze voor ons 30 euro tegemoet te komen. I.p.v. de 139 euro voor de kaart-update sturen ze een rekening van 109 euro. Door de garage zeer netjes opgelost, vind ik. Hoezo niet voor verrassingen komen te staan en daardoor vastgestelde onderhoudstarieven door Kia NL?!
  3. Dank voor je informatie Bigwade. Ik heb inderdaad zojuist de nieuwe klantenkaart (OH-sticker) nog even bekeken en daar staat inderdaad onderhoudsbeurt 14-12-2012!!. Ik heb het intervaloverzicht van de KIA-site uitgeprint om de dealer te tonen. Ik vraag om een aanpassing van de klantenkaart. Ook staat op de KIA-site vermeld dat ze niet van onaangename verrassingen houden en er daarom all-in onderhoudsprijzen zijn. Wil de dealer ook nog even vragen waarom hun rekening ruim 50 euro moet afwijken van de vastgestelde prijzen terwijl de standaard werkzaamheden zijn uitgevoerd.
  4. Is het dan niet zo dat je eens per jaar naar de dealer moet om je garantie te "verversen"? Dat dacht ik tenminste, vandaar dat ik naar de KIA-dealer ben gegaan. Heb zelf een onderhoudsbedrijf annex APK-station gehad en zou het dus zelf kunnen en wel willen. Het is me qua garantievoorwaarden en onderhoud ook niet niet allemaal duidelijk.
  5. Nee, 23500 km. Maar op het onderhoudskaartje stond vermeld voor 4 januari 2012.
  6. Sinds 4 januari 2011 in het bezit van een Kia Sportage 2.0 CRDi. Vandaag bij de garage geweest voor de 1e "kleine beurt" voor een "zacht" prijsje van 363 euro. Ben wel geschrokken van het bedrag. Ligt het aan mij of vinden jullie deze prijzen ook aan de hoge kant.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...