Hallo John,
ik weet niet of hier algemene “Kia Dealer of Kia Nederland “ afspraken over zijn. Maar dat was bij mij niet zo. Ik zou de waarde krijgen van de auto op het moment van aflevering.
Aangezien er ook een goede markt is voor tweede hands auto’s heb ik een goede prijs gekregen bij particuliere verkoop. Ik heb 4.500€ meer terug gekregen particulier, dan dat KIA mij zou geven.
Overigdns is mijn probleem uiteindelijk opgelost. Ik heb mij kunnen losmaken van het contract en heb bij een andere dealer een demo EV6 kunnen krijgen, dus op voorraad. Helaas niet in de door mij gewenste kleur ( Moonscape Matte grey) maar in het Aurora Black Pearl met de 3.000 km op de teller, en in een 77kwh AWD GT-line versie met de 325pk Ipv de door mij bestelde 77kw Plus versie RWD.
men ik moet zeggen het rijdt fantastisch!
iets moeten inleveren in actieradius, maar ik kan vanuit de Utrechtse Heuvelrug nog op mijn sloffen heen en weer naar Groningen of Antwerpen, en thuis laden, dus ach, who cares.