Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Nico2

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Auto
    KIA NIRO 1.6GDI HEV 104KW Comfortline DCT6

Nico2's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done
  • One Month Later
  • First Post
  • Conversation Starter

Recente Badges

0

Reputatie

  1. het antwoord gevonden https://www.youtube.com/watch?v=ivmhsmueDH4 KIA NIRO hybrid 2017 battery 12V replacement step by step
  2. ik heb de accubevestiging nu eindelijk los, dat koste al de nodige moeite bij gebrek aan een voldoende lang dopsleutelverlengstuk om in de kleine ruimte op de bodem te komen. Ik kan de accu nu vrij bewegen en een eindje optillen of iets kantelen maar de opening waar die doorheen moet is te klein. Het meest logische lijkt mij dat de plastic rand die om het compartiment loopt verwijderd moet worden. Deze lijkt alleen maar klik verbindingen te hebben. minstens 1 daarvan lijkt geblokkeerd te worden door de bak van het reservewiel. Ik kan me niet goed voorstellen dat je ongeveer alle kunststof wandbekleding en/of de vloer van de laadbak allemaal er uit moet slopen om de accu er uit te kunnen halen. Temeer daar meerdere mensen rapporteren, paar schroefjes er uit en klaar. Mis ik iets?
  3. Dit is het plaatje wat Varta zelf publiceert van de kap. Je zou verwachten dat de ventilatie aansluitingen dan wel aangegeven zouden zijn. De 2 "gaten" blijken bij porren met een omgebogen paperclip niet open te zijn. Ik twijfel nogal om daar dan maar een gat in te boren. op onderstaand plaatje heb ik de "gaten"met een pijl aangegeven.
  4. Ik heb problemen met de originele accu in mijn Kia Niro uit 2017. Gebaseerd op informatie op dit forum wil ik een Varta C22 installeren. De originele accu wordt via een slangetje op de buitenlucht geventileerd. Bij de C22 vind ik daar geen informatie over, niet bij Varta en niet op het web. Wel algemene informatie over accu's, dat ze echt geventileerd moeten worden. Hoeft de C22 helemaal niet geventileerd te worden? Ik zie links en rechts in de kap van de C22 twee gaten. Zijn dit de plaatsen waarvan ik er een moet openmaken om het slangetje aan te sluiten of zit ik helemaal verkeerd
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...