Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Timboektoe

Leden
  • Aantal Items

    3
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    1

Timboektoe heeft de dag voor het laatst gewonnen op 31 December 2024

Timboektoe had de meeste 'vind ik leuk' inhoud!

Algemeen

  • Auto
    Ford Focus

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

Timboektoe's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • One Month Later
  • Week One Done
  • Conversation Starter

Recente Badges

1

Reputatie

  1. Ik heb m'n dashcam aangesloten op de elektra van de binnenspiegel d.m.v. dit setje: Amazon.com: Naponal GPS Dash Cam Power Adapter, (10Pin Type H Connector)Mirror Camera Radar Charger Station GPS Dashcam Charger Cable for Select Hyundai/Kia,Genesis,Niro and More with Auto-dimming Rearview Mirror : Electronics Geen kabels door de auto en werkt tot nu toe (1 maand) zonder problemen!
  2. Hallo allemaal, Al een tijdje is onze Ford Focus wagon aan vervanging toe. Afgelopen weekend heb ik een proefrit gemaakt in een Ceed SW Phev ExecutiveLine uit 2021. Was erg fijne rit en onder de indruk van het interieur en rijeigenschappen. Toch zit ik met een aantal vragen waarop jullie mij hopelijk antwoord kunnen geven! - Panoramadak/elektrische stoel: in hoeverre belemmert deze combinatie je hoofdruimte? Ik zat niet met hoofd tegen plafond maar had wel het gevoel dat het wat krapper allemaal is dan ik gewend ben. Ik hield niet gek veel over (ben 1.88). En wat zijn jullie ervaringen met het gebruik van panoramadak/elektrische stoel (is het onmisbaar?). - Overdragen fabrieksgarantie: heeft iemand ervaring met het kopen van occasion elders waarna je onderhoud laat doen bij (merk)dealer in de buurt. Hoe ging dit mbt overdragen garantie? Maw wat moet je hier voor doen? - Afleverpakket: de Ceed van de proefrit had nog anderhalf jaar APK en in mei onderhoud gehad. Daarnaast dus nog bijna 4 jaar fabrieksgarantie. In hoeverre heeft het dan zin om bij diezelfde dealer extra garantie/onderhoud en al die extra’s die in een afleverpakket zitten erbij te doen? Waarom zou ik de auto dan niet zo meenemen? Hopelijk kunnen jullie me van wat antwoorden voorzien en kom ik binnenkort bij de Kiafamilie Dank alvast!
  3. Hallo allemaal, Mijn naam is Tim (40) en hopelijk zeer binnenkort de eigenaar van een Ceed SW. Ik ben hier om nog een aantal vragen te stellen voor dat het zover is! Hopelijk blijf ik hierna nog lang hangen op dit forum!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...