Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Okkie

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Auto
    Kia Picanto 1.0T-GDi GT-line 2019

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

Okkie's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • Dedicated Bijzonder
  • First Post
  • One Month Later
  • Week One Done
  • Conversation Starter

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Ik heb onlangs bij m'n eigen auto de kachelradiateur nog voor de deur vervangen en vorig jaar beide schokdempers vervangen en gelijk verlagingsveren geplaatst. In het verleden van diverse auto's remschijven en/of remblokken vervangen en ook diverse uitlaatdelen. Luchtfilter is dus geen probleem. I.v.m. de mobiliteitsgarantie laten we de onderhoudsbeurten volledig door de dealer uitvoeren. Dan is een K&N filter zo terug verdient.
  2. Wij laten de onderhoudsbeurten door de dealer uitvoeren. Ik denk dat deze wel iets meer rekent dan €7,- voor het vervangen van het luchtfilter.
  3. Het gaat mij ook niet om het merkbare verschil. Het gaat mij erom dat het filter niet meer vervangen hoeft te worden. De Picanto is van 2019 en heeft 42.000km gereden. Denk dat m'n vriendin hier over 10 jaar nog mee rijdt dus het filter verdient zichzelf weer terug. Ik heb zelf ook een K&N filter dus schoonmaakset heb ik nog staan
  4. Hallo allemaal, Ik ben al een tijd op zoek (ook hier op het forum) naar een K&N filter voor de Picanto 1.0 t-gdi (JA) van mijn vriendin. Als ik via Google zoek kom ik bij diverse websites uit die een filter aanbieden maar ik kon steeds bij een rond filter uit maar ik heb een rechthoekig filter. Ik heb het originele filter opgemeten en via die weg naar een K&N filter gezicht maar helaas (nog) niks gevonden. Is er iemand die een K&N filter heeft gevonden met de juiste afmetingen?
  5. Hallo allemaal, Ik lees al een paar weken mee en vond het nu weleens tijd worden om mezelf voor te stellen. Mijn naam is Robert en kom uit Amersfoort. Mijn vriendin heeft 1,5 jaar geleden een Kia Picanto 1.0T-GDi uit 2019 gekocht met 33.000 km op de teller. Inmiddels heb ik de Picanto al een klein beetje opgeleukt. - LED kentekenverlichting, - LED knipperlichten achter, - LED achteruitrijverlichting, - LED mistlicht achter, - LED kofferbakverlichting, - LED interieurverlichting, - ClimAir dark windschermen voorportieren, - Android auto draadloos d.m.v. kastje, - remklauwen rood gemaakt, - instaplijsten met GTline opschrift, - ventieldopjes met Kia logo, - LED dim, groot, mistlicht staat in bestelling Toekomstige plannen, - K&N filter (juiste nog niet gevonden), - Chiptuning? - voorste portierramen tinten (70% lochtdoorlaat), Ik rij zelf een Skoda Octavia 1,4 TSI met 194 pk / 340 Nm waar ik ook al het e.e.a. aan gedaan heb. Ik lees graag mee en hoop ook wat info te vinden. Zo heb ik een vraag hoe je de irritante piepjes bij het aanzetten van het contact uit kan zetten en welk K&N filter geschikt is voor de 1.0T. Verstuurd vanaf mijn SM-S918B met Tapatalk
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...