Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

BiBi1973

Leden
  • Aantal Items

    9
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door BiBi1973

  1. Afgelopen vrijdag kreeg ik deze melding. Bij de dichtbijzijnde garage was de storing niet zichtbaar bij uitlezen. Auto staat sinds vrijdag bij de dealer Meure in Purmerend. Ook zij kunnen niks vinden, bij het uitlezen geen storing zichtbaar. Melding wel zichtbaar in de Kia app. Iemand hier ervaring mee ? Auto is 3 maanden terug bij de Kia in Hoorn geweest voor een terugroepactie.
  2. Het is een phev uit 2022, geïmporteerd in 2025 Ik heb nergens een knopje om dit aan te zetten. In het instellingsmenu staat deze san
  3. Sinds juli 2025 eigenaresse van een Xceed bj2022. Vanaf dag 1 branden er op mijn dashboard o.a. een stuurtje en een autootje tussen gestippelde lijnen, voor iedere Kia rijder bekende symbolen. De ene keer groen, de andere keer wit. Ik ga pas kijken wat iets is, als het niet meer werkt of als ik echt wil weten wat het doet. De Lane follow optie kan ik aan en uitzetten met een knop links naast het stuur. De Lane keeping, ben ik nu achter, zet ik aan en uit via de instellingen in de setup. Na het zoeken online zijn er ook modellen die een knop op het stuur hebben, maar dat heb ik dus niet Sinds gister staat het stuurtje niet meer op het dashboard, behalve als ik de cc aanzet. De Lane keeping staat dus wel aan in de setup maar het icoon verschijnt niet op het dashboard. De functie werkt dus ook niet zonder de cc aan. Doe ik iets fout ? Kijk ik ergens overheen ? Heb van alles al geprobeerd. Terug naar de dealer of heeft iemand een oplossing ? Ik weet 100% zeker dat het stuurtje altijd op het dashboard heeft gestaan.
  4. Ja gelukt. Super bedankt...
  5. Oh thabks, ga het proberen
  6. Is dat die shift/lock/release knop ?
  7. BiBi1973

    Parkeersensoren voor

    Sinds 3 weken trotse eigenaar van een Xceed PHEV 2022. Versie volgens garage dynamic plus, volgens verzekering Excecutive..dus geen idee. Is invoer Duitsland en niemand weet het. Maar goed.. nu het volgende. Er zitten sensoren aan de voorzijde waarvan ik dacht dat het parkeersensoren zijn. Bij het parkeren reageren deze sensoren noet, er komt geen melding dat ik ergens dicht tegen aan sta. Tot het moment dat ik de automaat uit de P haal, dan komt er een signaal en zie ik op mijn dashboard dat er een obstakel is, dit wordt dan gemeten op 3 punten. Waarom krijg ik die melding niet als ik vooruit in parkeer ? En welke wanneer ik achteruit wil rijden ?
  8. Waar vind ik deze manual ?
  9. Waar vind ik deze handleiding die u toont? Alvast bedankt
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...