Beste lezers,
Mijn Kia Ceed van 2015 heeft een vreemde electrische storing wat veel functies doet uitvallen.
Het begon met een zekering die steeds sprong bij op contactzetten, hierdoor viel de ruitenwisser stand 1 en 2 uit, dimlicht viel uit, automatisch dimbare binnenspiegel en de regensensor. Na veel zoeken maar een stekkertje uit de zekering module getrokken waardoor stand 2 van de ruitenwisser, regensensor en de binnenspiegel niet meer werkt. De zekering bleef dan wel heel en de verlichting bleef werken.
Nu blijkt dat het dimlicht en de ruitenwisser steeds alsnog na ongeveer 20min rijden uitvallen.
De zekering blijft wel heel en als ik de auto uitzet en alsluit wanneer het dimlicht het niet doet, gaat het dimlicht wel gewoon aan... zegt mij dat het waarschijnlijk niet in de bedrading lijkt te zitten.
Zit er ergens een regelmodule voor de regensensor, binnenspiegel, ruitenwisser en dimlicht? Wellicht dat ik het daar moet zoeken?
Alvast enorm bedankt voor het meedenken!