Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

andrefc101

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door andrefc101

  1. Ik heb in mijn nieuwe Rio een fabriekssysteem laten monteren, en ben daar in grote lijnen erg tevreden mee! Dit topic wil ik graag starten om te zien of de mensen, die ook zo'n systeem hebben, voor- of nadelen zien. Aangezien ik mijn Rio pas 1 dag in bezit heb, kan ik nog niet veel zeggen. Het eerste "ergernisje" dat ik vind, is dat je wanneer je muziek luistert via usb of cd, er geen pauze of stopknop is. Je kan alleen het geluid "muten", overschakelen naar een andere bron, of het systeem uitzetten. Soms is een pauzeknop wel erg handig, mis ik iets? Het tweede is dat ik altijd de navi gebruik zonder stembegeleiding, zit niet op die stem te wachten. Ik kan deze uitzetten, maar bij iedere start van een routebegeleiding moet dit weer opnieuw. Is daar een betere manier voor misschien?
  2. Heb hem gedownload, ziet er hetzelfde uit als in de Rio, ga deze maar eens doorspitten. Bedankt!!
  3. Zocht hem op het forum in pdf, maar is er waarschijnlijk niet. Heb mijn.kia.nl 10 dagen geleden geregisteerd, maar ook daarvan nog niets terug gehoord buiten het automatische welkomsmailtje, zit niet allemaal mee dus
  4. Ok, dank jullie voor de info, dan zal deze ook bij de Rio horen, en is deze niet meegeleverd. Na de Pasen maar weer terug naar de dealer. De eerste ervaringen met de Rio zijn echt fantastisch!
  5. Vandaag onze nieuwe Rio SP met fabrieks inbouwnavi opgehaald. Thuis de oerdikke handleiding doorgespit en wat scherts mijn verbazing: geen woord vermeld over de fabrieksnavi! Moet dit een apart boekje zijn? Zo ja, is deze helaas niet mee geleverd. Wie weet het? andrefc101
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...