Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

stephenvdm

Leden
  • Aantal Items

    6
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over stephenvdm

  • Verjaardag 03-04-1979

Contact Mogelijkheden

  • MSN
    stephenvdm@gmail.com
  • Website URL
    http://www.stephenvandemeerakker.nl
  • Skype
    stephenvdm

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Utrecht
  • Werk
    Marketing Manager
  • Auto
    Kia Cee'd Sporty Wagon

stephenvdm's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Hmmm, vreemd.., in de nieuwe prijslijst (20 maart 2012) worden namelijk alleen de termen 'Comfort Pack', 'Plus Pack' en 'Super Pack' gebruikt. Termen als 'X-ecutive' en 'X-clusive' worden dus niet meer gebruikt. Ik doelde hierboven overigens op dit 'Super Pack' i.p.v. 'Plus Pack'. Op het 'Super Pack' zitten standaard 18" velgen, ongeacht het type motor.., behalve op de 1.6 GDI (en dat moét een reden hebben). Kies je dus voor de 1.6 GDI incl. 'Super Pack' dan krijg je standaard 17" velgen i.p.v. 18".
  2. Auto: KIA Cee'd Sporty Wagon (2011) Eigenaar: stephenvdm Toegevoegd Op: 31 maart 2012 - 22:55 Korte Omschrijving: 1.4 CVVT Seven ECOdynamics (energielabel A, 20% bijtelling), incl. navigatiesysteem, bluetooth, achteruitrijcamera. Short-lease. Bekijk Voertuig
  3. Ik ga er ook enigszins vanuit dat de dealer zonder extra kosten die emblemen verwijderd. V.w.b. de 18" banden, dit wil ik eens goed navragen bij de dealer, aangezien 18" de standaard is bij een Plus Pack, maar dat alleen niet bij de 1.6 GDI geldt. Ofwel: dan moet je er toch iets voor terugkrijgen, zou je zeggen. Eigenlijk zou dit dus, i.c.m. het Plus Pack, gewoon kosteloos moeten (als je hiernaar vraagt). Het wordt alleen niet gedaan, zodat de auto een B-label kan blijven houden.
  4. Ik ben ook voorstander van de 18".., dus zal het zéker aankaarten op het moment van bestellen.
  5. Dát ben ik ook van plan! Heb je er wellicht een foto van? Op zich niet erg om het ECOdynamics-logo achterop te hebben, maar het mag wat mij betreft wel wat stijlvoller, professioneler, compacter. Nu ik binnenkort (als het goed is) een nieuwe auto mag uitzoeken (ik rijd nu een Cee'd Sport Wagon), heb ik mijn oog laten vallen op de Sportage 1.6 GDI Super Pack. Maar dat ECOdynamics-logo gaat ervan af! Overigens, in de nieuwe brochure staat dat op de 1.6 geen 18" velgen/banden worden gemonteerd standaard. Weet iemand de reden hiervan? Heeft het met gewicht te maken en/of het B-label? Wil er nl. graag 18" op hebben.
  6. stephenvdm

    ECOdynamics eraf

    Mooi! Mooi! Op zich niet erg om het ECOdynamics-logo achterop te hebben, maar het mag wat mij betreft wel wat stijlvoller, professioneler, compacter. Nu ik binnenkort (als het goed is) een nieuwe auto mag uitzoeken (ik rijd nu een Cee'd Sport Wagon), heb ik mijn oog laten vallen op de Sportage 1.6 GDI Super Pack. Maar dat ECOdynamics-logo gaat ervan af! Overigens, in de nieuwe brochure staat dat op de 1.6 geen 18" velgen/banden worden gemonteerd standaard. Weet iemand de reden hiervan? Heeft het met gewicht te maken en/of het B-label? Wil er nl. graag 18" op hebben.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...