Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

maxbo3

Leden
  • Aantal Items

    11
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Over jezelf
    50 jaar en beroepsmilitair
  • Woonplaats
    arnhem
  • Hobby's
    hardlopen, fietsen, wandelen, watersport
  • Werk
    beroepsmilitair
  • Auto
    Kia Sportage 2.0 CDRI 2WD diesel blauw

maxbo3's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. allen, bedankt voor het reageren en ga ze dus maar vervangen. Ja hij rijdt nog steeds heerlijk en wil hem nog niet vervangen(heb hem pas 1 jaar). hij krijgt momenteel een grote beurt en na aandringen van mij hebben ze de olie van stuurcilinder vervangen want bij lage snelheden stuurde hij iets schokkerig. de olie was dus echt aan vervanging toe en vandaag bij testrit zei men dat hij weer normaal stuurde. weten jullie dat ook weer. thx en nog iedereen de beste wensen natuurlijk(ben blij als het 15 januari is geweest .
  2. Mijn Kia dealer had mij gebeld tijdens de grote beurt incl APK van mijn sportage(eind 2005). De remschijven voor moesten vervangen worden omdat de dikte onder norm lag. norm is, volgens hun, 21,8 mm en ze waren 19 en 20 mm. Ze zijn nogal prijzig incl arbeidsloon. Ik vroeg wat de APK dikte moest zijn om door de keuring te komen. het antwoord was dat ze norm van KIA hanteerden. als het dunner was dan 21, 8 dan kon het gevaar zijn dat bij remmen de warmte niet goed afgevoerd kon worden en dat het misschien kon breken met alle gevolgen van dien. Mijn vraag is: is het het echt nodig om te vervangen en wat is de APK norm voor deze remschijven? alvast dank Max
  3. ach ik had gerekend met 600 euri's maar het zijn er 850 geworden. ze kregen het zaterdag niet meer klaar, dus is het vandaag maandag geworden. wel gratis vervangend vervoer gehad en motor aan computer gehangen om te bezien of er geen afwijkende waarden waren. alles is prima in orde. krreg wel een tip mee dat elke 30000km de brandstoffilter moet worden vervangen bij diesel. het is maar dat je het weet!! koppeling pakt nu iets onder het midden dus dat is much better!! F of G milieuklasse wanneer gaat NL eraan meedoen. In de BRD zijn al veel verder en daar gaat dit of komend jaar het beginnen. in de groete steden kom je met een F of G klasse auto niet meer binnen.:ban:maar als NL ook mee gaat doen kunnen we wel stoppen met diesel rijden!!
  4. Nou, hij staat bij de KIA dealer. donderavond kon ik niet meer schakelen en koppelingspedaal was 5 cm gezakt. na 10min wachten(motor uit) kon ik hem weer koppelen. vrijdag een afspraak gemaakt bij de dealer en kon meteen terecht. bij controle bleek dat koppelingscilinder lek was en drukgroep versleten was vanwege het zware koppelen. Men adviseerde om meteen het te laten repareren vanwege de slijtage en meteen ook de koppelingsplaat te vv. Eind van deze dag is de sportage weer klaar. Bij KIA zeiden ze als koppeling bij heel diep intrappen pas "koppelt of pakt" dat de koppelingsdrukgroep en plaat vervangen moeten worden. Als er lucht in de hydraulische leiding zit voelt de koppeling "sponzig" aan. nu ik ben weer wat euri's armer maar wel een auto die weer normaal kopppelt
  5. John, niets ontvangen, vandaar dat ik niet reageerde. probeer het nog eens max
  6. John, voor 18 euro wil ik mijn armsteun ook wle verhogen. geef even door waar je dat hebt laten doen of heb je het zelf gedaan. let us know, my friend:)
  7. Rio-man, bedankt voor je uitgebreide tabblad. ben inmiddels wezen kijken op KIA techinfo site en daar kon ik precies zien hoe de middenconsole, waarin de radio is ingebouwd, losgemaakt dient te worden. icm met jouw verhaal is het een " fluitje van een cent"
  8. momenteel zit er in mijn Kia Sportage een nokia bleutooths set. ik wil hem graag uitbouwen en een sony BT wireless inbouwen. mijn vraag is hoe ik de console waarin de radio zit moet uitbouwen zonder dat ik iets beschadig. de microfoon bedraan achter het plafond bij de binnenverlichting. alvast dank voor de reacties:clown:
  9. Thanks peter, voor je antwoord. en ja de sportage rijdt heerlijk.
  10. Hoe ervaren de andere sportage rijders dit? zelfde ervaring als bigwade? Extra vraag. is het mogelijk om de vrije slag in te stellen naar jouw gewenste hoogte?
  11. Sinds enige dagen ben ik in het bezit van een 2.0 CDRI 2WD comfort uit mei 2005 diesel. Hij rijdt ongelooflijk fijn en dat ook met cruise control. rijdt zelf al 30 jaar altijd in benzine auto's. ik merk nu dat ik veel rustiger rijdt nu ik een diesel heb of zou dat met de ouderdom te maken hebben nu merk ik dat de koppeling erg snel pakt. maw ik moet het koppelingspedaal diep in trappen om te koppelen. bij mijn vorige auto wwas dat altijd halverwege of zat hoger. maw je hoefde het pedaal maar een stukje in te trappen. vraag: is het normaal dat je het koppelingspedaal diep moet in trappen? ik weet dat de auto's tegenwoordig hydraulisch geregeld wordenzo ook mijn sportage maar het kan zijn dat het bij de sportage normaal is! kan ook zijn dat de koppelingsplaat en drukgroep versleten is. momenteel 150000km op de teller. mvg max
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...