Jump to content

Skypen in de Rio met Navigation Pack


Recommended Posts

Posted

Gisteren werd ik gebeld via Skype op mijn iPhone in de Rio door een vriend en tot mijn verrassing werkte het geluid e.d. prima via mijn Bleutooth en Navigation Pack. Daarna getest of ik iemand kon Skypen en dat werkte ook prima. Zag dan wel mijn eigen mobiele nummer in het display maar de ontvanger hoorde mij perfect! Het leuke was dat hij in Tibet zat :wink: Bijzonder moment dus en leek me wel iets om te delen op het forum.

Posted

Das geinig om te weten bedankt voor de tip hoe bevalt jou navigatie ??

Deze bevalt prima! Had altijd een TomTom maar vind bij deze het grotere beeldscherm erg prettig, beter overzicht. Wel jammer dat HD traffic niet mogelijk is, dat zou een mooie aanvulling zijn.
Posted

HD traffic is wel mogelijk.

Althans , bij mij geeft hij keurig aan als er vertraging is op de route en of ik een alternatief wil. Zelfde met grote werkzaamheden.

Wel ff aanzetten natuurlijk in het menu

Posted
HD traffic is wel mogelijk.

Althans , bij mij geeft hij keurig aan als er vertraging is op de route en of ik een alternatief wil. Zelfde met grote werkzaamheden.

Wel ff aanzetten natuurlijk in het menu

HD traffic is alleen van TomTom en werkt met de simkaarten van Vodafone, waardoor deze nauwkeuriger is en ook op B wegen werkt. Op de meeste navigatiesystemen wordt gebruik gemaakt van TMC wat meegezonden wordt via enkele radio zenders. Deze info komt voornamelijk van lussen in de weg.

Verstuurd van mijn ASUS Transformer Pad TF300T met Tapatalk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...