Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Taal radio lijkt niet aan te passen


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi beste forummers,

 

Vandaag is mijn dashboard eruit geweest om het probleem met het krakende dashboard te verhelpen. Daarbij zijn wat instellingen van de radio veranderd.

 

Met de meeste heb ik geen problemen, ik krijg alleen de taal niet meer goed. Voorheen stond die op Engels en nu ineens in het Nederlands. Ik heb deze het liefst weer op Engels staan.

 

Als ik op Setup druk bij de radio, en taal selecteer, komen er geen talen in de lijst zoals in de handleiding staat, alleen de tekst 'Gelieve de taal te veranderen'. Geen idee hoe ik de taal nu veranderen kan.

 

Is er iemand van jullie die dit toevallig weet?

Geplaatst

Ah, zelf reeds de oplossing gevonden. De taal aanpassen gaat niet als je de auto van het contact af hebt en de radio aanzet, dit lukt alleen als de auto op contact staat. :-)

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...