Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Frontspeakers werken geregeld niet voor enkele seconden


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hej!

Kia proceed gt line 1.4 2020 model met 10,25" headunit en jbl speakers(fabriek standaard). Headunit bevat de laatste softwareversie(van Mei '22). Auto slechts 20.000 km.

Sinds een weekje heb ik het probleem dat geregeld het geluid helemaal verlies vooraan in de auto.  Ik dacht aan een los contact, maar over een oneffenheid rijden of snel optrekken, veroorzaakt de issue nooit. Het gebeurd meestal zelfs bij gewoon constant rijden op een mooi wegdek. Soms gebeurd het maar 1x tijdens een rit van een uur en soms elke 5 minuten. Ik heb ook alle audio-gerelateerde instellingen naar standaard terug gezet. Ook het kleine reset knopje heb ik geprobeerd, maar helaas.

Nog mensen die dit probleem hebben (gehad)? 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...