Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Beste, mijn probleem is dat niet alle agenda's in de auto terecht komen, terwijl ze wél in de Connect agenda staan. 

Ik heb een samsung telefoon, gebruik de Google Agenda app daarin, de Kia Connect app en een ev6. 

De Google Agenda app op mijn telefoon ontvangt en toont al mijn zakelijke afspraken en meeting invitations via een koppeling met Outlook. In de Google Agenda komen ook de meeting invites die ik vanuit mijn gmail account krijg en maak ik prive-afspraken handmatig.

De Kia Connect app toont keurig álle agenda items. Echter het scherm in de auto toont alléén de gmail afspraken, niet de zakelijke. Hoeveel agenda-vinkjes ik ook aan-en-uit zet in de Connect app, ik kom  er niet uit en hij toont méér afspraken dan ik in de auto zie verschijnen.

Wie heeft hiervoor de oplossing? Alvast met dank!

Pieter. 

 

 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...