Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Led H7 verlichting Kia Rio 3 (afdekkap)


Ga naar de oplossing Opgelost door xtra40,

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo,

ik heb een led h7 set liggen en heb ze al getest en gemonteerd alleen krijg de huidige afdekkap er niet meer op omdat deze niet diep genoeg is. 
hebben jullie alternatieven?

 

Geplaatst (aangepast)
14 minuten geleden, zei larsoN:

Hallo,

ik heb een led h7 set liggen en heb ze al getest en gemonteerd alleen krijg de huidige afdekkap er niet meer op omdat deze niet diep genoeg is. 
hebben jullie alternatieven?

14 minuten geleden, zei larsoN:

Wil graag de originele stekker behouden, zie foto 3. Dus de afdekkap past niet tenminste zit dan klem tegen de fan van de lamp.

 

IMG_4013.jpeg

IMG_4011.jpeg

IMG_4015.jpeg

aangepast door larsoN
Geplaatst

Stekkers kun je simpel uit het lamp houder drukken ff aftappen dan ben je dat grote ding kwijt kun je simpel dan goed bewaren als je weer origineel wilt gaan 

verder kun je doppen van een Kia rio sedan kopen die zinken stuk hoger en dan past alles perfect zal nog even zien of ik het orginele nummer van de sedan doppen kan vinden 

  • 2 weken later...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...