Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

ja dat kan de massa ligt los van je tankvlotter die moet je er uit halen en dan weer vast solderen en klaar doet ie het weer.

  • 3 maanden later...
Geplaatst

groote platte schroevendraaier en een hamer de zwarte ring los slaan en dan kan je de pomp/vlotter element er uit halen.

Geplaatst

appeltje , eitje!! Kreeg dankzij jou tip alles los en inderdaad.......zwarte kabel los.

Netjes gesoldeerd alles weer gemonteerd en werken!!!

Bedankt voor je hulp!

  • 2 weken later...
Geplaatst
Kijk dit is natuurlijk top!!!! Hier is het forum voor bedoeld om zulke oplossingen aan te bieden!! Super Rio Man.

Rio Man......?? Toch 16_V?:shock:

Geplaatst

solly..... verkeerd gelezen maar ik bedoelde het goed! Maakt mij ook niet zoveel uit wie de oplossing schreef vind het leuk dat er een oplossing geschreven is! Maar het ging wel over een rio...... maar 16v super!

  • 2 weken later...
  • 1 jaar later...
Geplaatst

Wij hebben dit probleem ook en hebben die grote witte dop gevonden. Alleen begrijpen wij niet hoe die zwarte ring eraf moet. Moet je die er af 'wippen' of moet hij geschroefd worden?

En wat moet je met die twee slangetjes doen die op de dop vast zitten?

Iemand die ons hier mee kan helpen???

  • 2 weken later...
Geplaatst

Jessica en Boris,

Lees dit topic nog eens rustig door vanaf de eerste post. 16V omschrijft op de meest duidelijke wijze hoe je te werk moet gaan.

Niet verkeerd bedoeld, maar als je er dan nog niet uit komt, is het verstandiger iemand te vragen die dit voor jullie kan/wil doen, voordat er dingen verkeerd gaan..

Sommige mensen zijn nu eenmaal beter in andere dingen, dan sleutelen aan auto's..

Groeten,

Peter

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...