Jump to content

Recommended Posts

Posted

Aangezien dat ik binnenkort op wintersport ga moest er onder onze auto ook winterbanden. Het leek mij handig om op marktplaats winterbanden te halen met stalen velgen. Banden heb ik gevonden, komen van dezelfde auto als ik heb (Kia Rio) en kreeg er een zakje wielbouten bij.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Helaas zit dit onder mijn auto:
spacer.png

Dus aan die bouten heb ik niks en mijn wielmoeren passen niet aangezien de velg minder dik is dan mijn aluminium velgen. Mijn wielmoeren lopen eerder tegen het einde van het schroefdraad aan dan dat ze velg raken. Nu was ik laatst bij de garage voor de APK en die hebben mij open wielmoeren meegegeven.

spacer.png

spacer.png

Nu is mijn vraag, gaat dat werken? Of kan ik ze wel plaatsen, maar dan moet het zonder wieldop? Ik mis namelijk de platte ring die op de wielbout wel zit en volgens mij de wieldop tegenhoudt. Of is hier een andere oplossing voor?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...