Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Gister lampje van airbag module constant branden. Reset geprobeerd door stroomloos te maken maar helaas. Door Kia daeler laten uitlezen, module stuk kosten ongeveer €575 excl montage. Pfff nog al wat. Op internet gekeken voor 2e handse. Eentje gevonden uit 2017 op bestelnummer van kia en chassisnummer van auto. Maar nu..... waar zit die module van een picanto uit 2012. Op youtube wel wat gevonden maar voor mij nog niet duidelijk genoeg. Iemand ervaring hiermee?

Alvast bedankt voor het meedenken.

  • 3 maanden later...
Geplaatst (aangepast)

Heb zelf de module verwijderd, onder console net tussen versnellingspook en handrem in. Is goed te doen, ff googlen voor info.

2e handse module via internet gekocht bij De Turk in Rotterdam en deze opgestuurd naar https://airbagbank.eu/  en door hun softwarematig laten resetten.

Nieuwe module kost +- €760. 2e handse €175 en €95 voor de reset.

ff condact opnemen met www.airbagbank.eu om te vragen wat voor u de beste mogelijkheden zijn. Succes

Groet, Willem-Jan 

aangepast door Xling

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...