Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst (aangepast)

Hallo mede Niro ev rijders,

Na 44000 km zijn mijn voorbanden bijna aan vervanging toe  af fabriek ligt er de conti Ecocontact 6Q op.  Met welke banden hebben julie goede ervaring mee. Zit momenteel naar de nieuwe Hankook ION GT te kijken .https://www.hankooktire.com/nl/nl/tirelist/vehicle/electric_vehicle.html

Zijn er al een aantal die hier mee rijden

 

aangepast door Marcel Michaux
Geplaatst

Hoi Marcel,

My two cents. Ik heb achter Michelin banden die na 15000 km al last van cupping hebben. Dit lijkt echter vooral een probleem te zijn bij de achterwielen (https://www.kiaclub.nl/topic/24495-gecupte-banden/), dus niet helemaal on-topic.☺️

Specifieke EV banden schijnen eigenlijk niet nodig te zijn, enkel dat ze het gewicht aankunnen. Ik heb met mijn Renault Zoe R90 goede ervaring gehad met Vredestein banden (niet-EV).

Geplaatst

Michelin voorband al bij 22.000 kapot, heb nu 4 seizoens banden van Hankook gekocht, was door dealer aangeraden. 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...