Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Carens in de praktijk


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo Carens rijders,

Binnenkort hoop ik de bezitter te zijn van een Kia Carens EX 2004.

Heeft iemand ervaring met deze auto waar het het z.g.n. 'zuinige rijden' betreft? Dus concreet het (waar mogelijk) rijden met een lagere toerentalen?

Is er ook iemand die ervaring heeft met het rijden met een caravan, en wel speciaal in de bergen?

Vrgr TimmyTim

  • 3 weken later...
Geplaatst

Hoi Carens rijders

Heeft iemand ervaring met het rijden van de Carens-met-caravan (750 kg) in de bergen? Is er iemand die tips heeft, m.b.t. gebruik airco, zuinig rijden, enz.?

  • 1 maand later...
Geplaatst

10 Minuten voor het einde van de rit airco uitzetten wegens schimmel. Dit is een algemeen truckje om de aircolucht niet te laten stinken.

Zuinig rijden: www.hetnieuwerijden.nl

De Carens is (naar horen zeggen) een prima caravantrekker.

:wink:

  • 1 maand later...
Geplaatst

ik zou helemaal geen Carens kopen zeker niet een diesel er schijnt een fout in de versnellingsbak te zitten en de dealers die doen er niks aan dus in het begin een mooie auto voor weinig geld maar naarmate de kilometers vorderen komt er een rare resonantie uit de bak vooral in de lage toeren,dus bedenk je eigen je bent gewaaarschuwd.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...