Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo ik rijd een Sorento 2.5 crdi automaat 2005 36000km. In de lagere versnellingen voel ik dat het overschakelen ruw gaat ( je voelt de overgangen) is dit normaal?Ik heb het er met mijn dealer er over gehad hij zegt het is normaal omdat het 4wd is.

Gr. Jos

Geplaatst

Vroeger deden automatische auto's dit nog wel eens. Tegenwoordig niet meer als het goed is.

Geplaatst

Ik rij met een Sorento 2006 automaat . Het schakelen gebeurt bijna zonder dat je het voelt. Als je niet boven de 2000 toeren/min gaat dan hoor je het overschakelen bijna niet.

Geplaatst

Ik heb gehoord dat er in het verleden vaker problemen waren met automaat bakken. Ik zal maar eens met de importeur kontakt zoeken ik heb ja nog 1 jaar garantie.

Jos

Geplaatst

Ik ben in het bezit geweest van een 2.7 automaat, heb er geen problemen mee gehad, maar de automaat is niet meer van deze tijd, dus de automaat werkt zoals Europese auto's 15 jaar geleden schakelden

de auto na 1.1/2 jaar ingeruilt, voor een heerlijke Duitse 6 bak automaat

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...