Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

1.000 KIA SPORTAGES VERKOCHT BINNEN TWEE WEKEN

10 dec 2004 - De splinternieuwe Kia Sportage is nu al een succes. Deze nieuwe SUV van Kia staat nog maar twee weken bij de dealer in de showroom en er zijn al 1.000 exemplaren van verkocht. Een uniek record in de geschiedenis van Kia. Het succes van de portage wordt verklaard door de vormgeving, uitrusting en een vanafprijs: ? 22.495,-.

De Sportage is leverbaar met twee benzinemotoren, een 2.0 liter benzinemotor met variabele kleptiming (CVVT) en een 2.7 liter V6 benzinemotor. De viercilinder benzinemotor heeft een vaste combinatie met de handgeschakelde vijftraps transmissie, terwijl de V6 altijd gekoppeld is aan de elektronische viertraps Sportshift automaat. Naarmate het jaarlijkse kilometrage toeneemt, wint de 2.0 CRDi motor aan betekenis. De dieselmotor kan zowel met handgeschakelde als met automatische transmissie gekozen worden en is leverbaar vanaf juni 2005.

De standaarduitrusting omvat onder meer: voorruitverwarming met timer, centrale portiervergrendeling met afstandsbediening, airconditioning met pollenfilter, cruise control, mistlampen voor, automatische ontgrendeling bij aanrijding, elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor/achter, bestuurders- en passagiersairbag, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel met kantelbare zitting en lendesteun, verstelbare rugleuning voor de achterpassagiers, een 12V stopcontact voorin en achter in de bagageruimte en een fold & dive systeem voor een volledig vlakke laadvloer.

Met een prijsstelling vanaf ? 22.495,- wordt de Sportage nadrukkelijk in de markt gezet als alternatief voor MPV's, stationwagens en zelfs hatchbacks. "Klanten die in eerste instantie op zoek waren naar een midi-MPV of stationwagen, komen er nu achter dat er ook een SUV binnen hun bereik ligt", aldus Henk Kennedie, directeur van Kia-dealer Autokennedie B.V. en voorzitter van het Kia-dealerbestuur. "Het komt nu zelfs regelmatig voor dat trouwe hatchbackrijders de switch maken richting SUV", besluit Kennedie.

  • 1 maand later...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...