Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com
  • berichten
    3
  • reacties
    13
  • weergaven
    13244

Navigatiesysteem KIA CEED


rcmjansen

3352 weergaven

Beste mensen. Onlangs de nieuwe KIA Ceed met DCT transmissie aangeschaft in de uitvoering Superpack. Dus onder andere met dat mooie navigatiesysteem. Na laten vragen of er ook flistpalen in zaten. Nee werd gezegd. Kon niet. Het systeem is LG KIA. Het kan toch niet waar zijn dat anno 2012 dat er geen extra POI's in het systeem kunnen worden ingebracht. In de Suzuki Swift van mijn vrouw heb ik een 2 DIN Ecilpse navigatiesysteem met TomTom laten inbouwen. Kosten weliswaar € 1100,00 maar dan heb je ook iets. Hier flitspalen ingebracht. werkt prima en.... rijdt een stuk rustiger. Nu bij de KIA, wat ook een duur systeem is, is dit niet mogelijk!!! De importeur kan me ook niet verder helpen. Heb ik nu al een MISKOOP gedaan??
Kan iemand mij helpen?? Alvast bedankt

4 reacties


Aanbevolen Reacties

OutOfFocus

Geplaatst

Er zit standaard een functie in die de toegestane snelheid op het bereden weggedeelte laat zien. Als je je daar aan houdt, wordt je niet geflitst.
Flitspaal info moet je regelmatig bijwerken anders is het zinloos.
Bovendien zijn er in NL veel mobiele controles en die geeft je navigatie ook niet aan/
rcmjansen

Geplaatst

Beste mensen, bedankt voor jullie antwoord maar hier koop ik niets voor. Het gaat gewoon verder op de weg van 'Het zit er niet in en dat is dan jammer maar er zijn redenen waarom we dat niet hebben gedaan. Prima gewoon vol blijven houden zo. Al is dit niet het antwoord waarop ik had gehoopt. Er zijn voldoende navigatiesystemen op de markt die het mogelijk maken (lees toestaan) dat je EXTERNE POI's kunt installeren op hun navigatiesysteem. denk oa aan TOMTOM. Ik heb er verschillende. Bij TomTom zelf geen abonnement genomen op de flitspalen. Dit gedaan bij SCDB. Een Duits(?) bedrijf dat voor verschillende navigatissystemen flitspalen uitbrengt. Werkt prima en kost maar € 10,00 per jaar. Ik als gebruiker heb allang een oplossing voorhanden. De navigatie in mijn toekomstige Ceed is gewoon de navigatie die ik aanzet en mij navigeert naar de plek waar ik naar toe wil. De TomTom zet gewoon aan en meld mij de flitspalen als die er zijn. Iedereen tevreden toch? Alleen een extra handeling nodig. Misschien dat KIA en LG nog eens met een update komen die het mogelijk maakt dat EXTERNE POI's alsnog kunnen worden toegevoegd.

Alvast fijne feestdagen en een gezond 2013
Groet René Jansen
OutOfFocus

Geplaatst

Het LG systeem is een op Windows CE gebaseerde 'computer'. Het is ook al gelukt om er een andere mediaspeler werkend op te krijgen. Dus ongetwijfeld lukt het op afzienbare termijn om er ook een ander stuk navigatiesoftware op te draaien zoals iGo of Navigon.
Ik gebruik hem vooral voor muziek en navigatie en m'n smartphone voor de flits en filemeldingen.
eugenevanlent

Geplaatst

hallo ben hier net nieuw maar heb gelijk al een vraag ,ik gebruik de kia ceed super pack met navigatie voor de rijles,maar kan je de verkeersborden met snelheid ook uitzetten ,dit mag dus met examens niet graag zou ik hier meer over weten
Gast
Voeg een reactie toe...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...