Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

nawikre

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door nawikre

  1. Dus ik kan er van uitgaan dat 1 tank ong 650km meegaat? Dit ivm dat wij op vakantie gaan naar Italie en we nu een kostenplaatje maken voor onze seat en de Kia. @bigwade "Ik zou hem w.b. onderhoudskosten laten staan." Wat houdt de afkorting w.b in? @Creaive name het verschil vind ik te groot..dat klopt. Hiermee bedoel ik het verschil van mensen die vertellenwat deze auto volgens hun verbruikt. Maar hier zitten verkopers tussen, dus maken het positiever dan het in werkelijkheid is. bedankt vor de info tot zover.
  2. Hallo Mensen, ik rij op dit moment een seat altea uit 2005. Deze auto is net iets te klein en hebben een aanbod gekregen om mijn seat te 'ruilen' voor een Kia Sorento 2.4 lx uit 2003. Deze auto is een stuk groter en heeft veel minder km op de teller. De huidige eigenaar heeft de onderhoudshistorie voorhanden en recent is de Distributieriem +spanrollers en multiriem vervangen Waterpomp vervangen en katalysator gereviseerd. En wat is nu het WERKELIJK brandstof verbruik, want ik lees op veel sites verschillende dingen. Van 1:9 tot 1:11,6. Het verschil vind ik te groot...dus ik lees graag ECHTE ervaringen. Waar moet ik nog meer op letten als ik deze deal ga sluiten, aangezien ik altijd in VAG auto's heb gereden en geen verstand heb van Kia... Alvast bedankt Iwan
  3. Hallo mensen, Ik sta op het punt om een kia sorento 2.4L lx (benzine) uit 2003 aan te schaffen. Deze is nu niet uitgerust met cruise control, maar dit heb ik wel op al mijn vorige auto's gehad. Ik zou dit graag ook op de Sorento willen hebben. Nu zit ik met een aantal punten. 1. ik heb geen ervaring met Kia. 2. Ik weet niet wat voor gas systeem deze Kia heeft. Mechanisch of elektrisch. 3. Wie hier al ervaring mee heeft zodat ik het wiel niet opnieuw hoeft uit te vinden. Ik ben zelf wel zeer technisch omdat ik bij mijn vorige auto's alles zelf heb gedaan, van het zelf maken van een dashboard met polyester tot het zelf aanleggen van een cruise control en software matig te activeren. Ik hoop dat er mensen zijn die mij kunnen helpen om hier wat meer helderheid in te scheppen. Bedankt Iwan
  4. Hallo mensen, Mijn naam is Iwan, ik bezit nu nog een seat altea en wil overstappen op een kia sorento. Ik woon in Eibergen en heb een eigen bedrijf in het ontwerpen en produceren van led verlichting. Ik ben 32 jaar en woon samen met mijn vriendin in ons droomhuis dat we 2 jaar geleden hebben gebouwd. We hebben een zoon genaamd Djim en is nu 11 maanden oud. Ik ben best technisch op het gebied van auto's...heb zelf altijd VAG auto's gereden (volkswagen en seat) en heb hier alles zelf aan gedaan. Van het zelf maken van een dashboard (met polyester) tot het zelf aanleggen van cruise control in een seal ibiza cupra met daarbij het activeren van de cc in de software. Ik hoop hier de nodige technische kennis aan te treffen die ik kan gebruiken om mijn toekomstige kia sorento te pimpen.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...