Hier een foto waar ik de leds in werking heb tijdens de dag. Ik heb ze afgekoppeld van het deur contact, als MASSAZOEKEND. Dit wil zeggen dat je een permanente stroom op de leds moet zetten en de massa via het deur contact nemen.
Als je de deurbekleding wil verwijderen, opletten dat je alle drie de schroefjes eerst uitdraait. Dan via een beschermde schroevendraaier de deur los klikken. De kabels kan je dan via de kabelboom naar de carrosserie leiden. Er op letten dat je juist voor de inlaat van de auto even de kabels beschermd. Dan heb je ze beide beveiligd en droog naar binnen liggen. ook erop letten dat je de drie leds (rood) en de VIER leds wit in parallel zet. Anders geven ze geen licht genoeg. Totale kostprijs voor de beide deuren2 x 1€ voor de rode leds en 8x 0.6€ voor de witte leds. Wat kabel en wat tijd in totaal ongeveer 6 euro. Geen geld voor wat veiligheid en zichtbaarheid als je uitstapt.
Nu ben ik begonnen met de RGB leds in de auto zelf te bouwen. Vier stuks, via controller voor 15 euro EN voldoende effect. Even inbouwen en weer klaar. Tot de volgende