Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Merre1973

Leden
  • Aantal Items

    9
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Merre1973's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. @ spoekie28; hetzelfde probleem als jouw had ik ook in het begin, maar ben erachter gekomen, dat ik niet hoef te tanken, zodra het lampje gaat branden. Ik heb afgelopen week 430 km gehaald en bij de pomp ging er 30 liter in. Dat betekent dus, dat ik meer km's had kunnen maken. Ik rij nu met een reserve 5 liter plastic tank in mijn kofferbak(voor het geval dat) en elke week test ik hoever ik kan gaan. Mijn vraag aan jouw is; op welk moment tank jij en hoeveel liter tank je dan?
  2. Okay okay Big Mac, ik begin het te begrijpen. Jij weet precies, wanneer je tank leeg is, want wanneer het lichtje brandt bij 111 km nog te gaan rij je door. Zodoende kom je aan het hoge aantal kms. Je houdt je niet aan de bc. Ik wil het ook proberen en ga vandaag een plastic tank kopen en tank 5 liter. Plaats het in de kofferbak, als ie past lolll. Ik heb nu 367 km gereden en het lampje brandt. Ik kan nog 70 km doorrijden geeft de bc aan. Meestal rij ik door tot ik die streepjes zie (minder dan 50 k) maar als ik naar de pomp ga, gaat er max 26 liter in. Dus, dan zit er nog minimaal 9 liter in...............
  3. Vraagje: hoeveel liter gaat er in de brandstoftank? In het boekje staat 35 liter en de dealer zegt 38. Bij hoeveel km nog te gaan op de BC, gaat jouw lampje branden? Hoeveel liter, tank jij max, wanneer het lampje brandt, bijvoorbeeld als je nog minder dan 50 km kan rijden?
  4. @ Johnkanon: wat is BC? Ik ken alleen TripA, TripB en hoeveel km voordat ik naar de pomp moet. De rest is abracadabra. Het boekje vind ik niet duidelijk want die geldt voor alle types Picanto. Ik heb de 1.2 comfort.
  5. @jack_Z: nee, ik zit er meestal alleen in ook nog!!!!!!!!
  6. @Spoekie28: ook zo een zuipschuit???? Wat heb jij in de tussentijd al gedaan om het verbruik te minderen. Wat zegt je dealer?
  7. @Oude: ja, ik heb kunnen tanken. Gezien het feit, dat die auto zuipt, hou ik op elke tankbon de km stand bij en nee, ik geen snelle rijder. Ik rij heeeeel netjes en rustig, gezien het feit, dat het mijn 1e nieuwe auto is. Ik vind het verbruik abnormaal en volgende week zal ik een afspraak maken bij dealer. Nieuwe auto of niet, ze kunnen me wat.
  8. Merre1973

    brommend geluid

    Mijn Kia Picanto 1.2 automaat maakt een brommend geluid, als ik hem in zijn achteruit zet. Wie heeft dat ook of wie weet wat dat is. Ik ben al bij de dealer geweest en de monteur dacht, dat het geluid zou stoppen als je de airco aan zou doen. Niet dus! Het geluid irriteert mij. De auto is niet eens een maand oud. Binnenkort een afspraak maken om het na te laten kijken. Hij zegt er wel een hele dag voor nodig te hebben, omdat hij de accu 8 uren lang moet laten ontladen. Wie herkent dit?
  9. Beste allemaal, Ik ben sinds 21 december 2013 in het bezit van een Kia picanto 1.2 automaat/comfort uitvoering. Het is een prachtige auto, maar wat me enorm tegenvalt is het verbruik. Ik rijd best veel, waaronder voor mijn werk minimaal 250 km per week. Ik heb nu al 6 keer getankt. De laatste keer heeft hij 330 km gedaan op een volle tank!!!! Dit verbruik stuit me enorm tegen de borst. Ik noem het dan ook mijn zuipschuit. Bij de dealer ben ik al geweest en ik moest het nog ff aankijken. Wat adviseren jullie mij. In het boekje staat dat de tankinhoud 35 liter is en bij de dealer zeggen ze 38 liter. Wat verbruikt jouw Kia Picanto 1.2 automaat bouwjaar 2013?
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...