Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Ruudster

Leden
  • Aantal Items

    8
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Ruudster

  1. Inderdaad, dat doe ik niet anders. Het punt is dat ik zelf vroeger proefondervindelijk heb ervaren dat een band op auto A helemaal anders kan gedragen dan op auto B. bv: Peugeot 307 met Michelin Energy Saver is enorm gevaarlijk met regen weer (beperkte regen en veel regen) terwijl dat jaar de Michelin ES als best geteste eruit kwam. En dat jaar Goodyear Efficient Grip gelegd op de 307 en het auto kleeft aan de baan, betrouwbaar en correcte wegligging. Nat en droog. Daarom dat ik het hier bij jullie even navraag. Want de test van Nederland door ANWB geeft aan (in de juiste bandenmaat): 1ste: Michelin Primacy 3 2de:Goodyear EfficientGrip Preformance 3de: Continental PremiumContact 5 Het is ook niet dat ik een racepiloot ben, ik rijd alleen vinnig en ik kan mijn bochten wat bruusker/sportiever nemen. Bv op snelweg een bocht waar 90 km/u wordt aangegeven en je rijdt dat daar, dan voel je al dat de banden vooraan een eigen traject willen gaan afleggen (droog weer). Dat bedoel ik met veel te weinig grip.
  2. Hoi Henk, Bedankt voor de feedback. Het is me inderdaad met mijn 2de hands auto's nog nooit gelukt dezelfde banden voor als achter te leggen. Meestal moesten er 1 van de 2 vervangen worden bij verkoop en bepaalt de verkoper dat. Maar op vlak van banden die ik zoek, is het ook wel zo, dat je een veiligheidsgevoel (bij effectief normaal rijden) moet hebben bij regenweer. Daarmee heb ik wel gemerkt dat de voorwielen (nu Michelin) slechter presteren in nat dat in droog. Verliezen bij remmen nog al gemakkelijk hun grip op rechte natte stukken. Een paar auto's terug had ik een Peugeot 307 met vooraan Michelin banden. Die moesten vervangen worden en heb ik Goodyear EfficientGrip gelegd en je merkt een enorm verschil qua grip, meer veiligheidsgevoel. Dus daarmee de vraag welke banden er het beste onder een Kia C'eed SW van 2008 gaan. => Kia geeft ook nergens aan welke banden erop het voertuig geleverd werden (zoals andere merken dat doen (sticker in het deurportier)
  3. Hallo iedereen, Nu reeds 1 jaar trotse eigenaar van een mooi Kia C'eed SW (bouwjaar 2008) en heb een vraag, waar noch de bandencentrale en noch de garage een sluitend antwoord op kan geven. Ik ben opzoek naar stabiele, betrouwbare banden voor mijn Kia (205/55 R16 - stalen velg). Bandencentrale zegt: Uniroyal Rainsport 3 // garage zegt: diegene die Kia aanlevert. Nu heb ik vooraan Michelin Energy Saver Plus en achteraan Hankook Kinergy Eco (K425) liggen. (Michelin meer dan helft profiel en Hankook nog als nieuw) Ik rijd nogal vinnig, maar niet vliegen over de baan. Ik neem mijn bochten iets sportiever dan de gewone bestuurder. En ik bemerk dat mijn voorbanden met regenweer helft grip hebben, snel onderstuur en in rechte stukken last hebben grip te houden bij vertrekken/remmen. Op droge wegen (en dan ook weer bochten) bemerk ik wel dat de achterkant wilt losbreken. Ik rijd meestal alleen in de auto, soms zit er een co-piloot bij Mijn vraag naar jullie: Welke banden raden jullie voor mijn voertuig met mijn rijgedrag aan, die zorgen voor hele goede grip, betrouwbaar zijn en ook niet over de 150 euro kosten. P.s.: de Hankook banden sluiten heel mooi aan met mijn wieldoppen, in tegenstelling tot de Michelin banden. (Het oog wilt ook wat he)
  4. Nee niet van Beverwijck. Van uit Auto5. Misschien moet ik ze nog maar eens proberen...
  5. Hi Stief, Bedankt voor het antwoord. Ik heb deze Bosch ruitenwissers op mijn vorige auto gehad en deze begon na heel snel al fijne streepjes te trekken, de wisserbladen waren precies heel snel gekarteld.
  6. Hallo iedereen, Ik ben een aantal maanden in het bezit van mijn 2de hands Kia Cee'd SW (bouwjaar 2008 - flatblades), maar heb gemerkt dat de ruitenwissers toch niet meer zo goed hun werk doen, strekken strepen en laten waas achter. Vooral die van de achterruit. Nu heb ik op Mister Auto gezien, geen wisser voor achterruit, maar heb al mindere ervaringen met Bosch, zag nu Bolk en Valeo. Welke ruitenwissers zijn top van kwaliteit bij lage en hoge snelheden? Of gewoon naar de Kia garage gaan en er van het merk laten op zetten? Ik heb ook gemerkt dat Bosch ruitenwissers verschillende opzet klepjes hebben, waardoor de wisserarm veel hoger van je ruit komt te staan in vergelijking met de officiêle ruitenwissers. Hebben jullie advies, tips en waar ik kan zien? Dank je wel Kia-piloten
  7. Dank je wel allemaal. Moet wel al zeggen, dat elke review over deze auto vast stelde dat er veel lawaai is tojdens het rijden. Maar van Peugeot naar Kia, is het een luxe aan stilte. De auto heeft nu 122290 km op de teller staan. Ziet er vind ik nog heel net uit. Verschiet wel dat ze geen standaard bandjes gebruiken, 16" en bandrnnaat 205 ipv 195. geweldige kar!
  8. Mijn naam is Roelof en ben woonachtig te Merksem (Antwerpen). Sinds 2011 rijd ik al met Peugeot (eerst 307 daarna 308) en nu trots eigenaar van mijn Kia C'eed Sportswagon van 2008. (90pk, automatische lichten, diesel (CDRI)) (Hopelijk juist geschreven. Ben werkzaam in de IT-sector, inkoper/licentiebeheerder/verkoper bij Cheops Technology te Edegem (enkel B2B). Ben wel handig als ik weet waar ik mee bezig ben. IK hoop nog veel plezier te beleven aan mijn Kia C'eed. Moet al wel bekennen: Kia rijdt veel stiller dan Peugeot. Groetjes Roelof
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...