Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

santu001

Leden
  • Aantal Items

    23
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    2

santu001 heeft de dag voor het laatst gewonnen op 25 Februari 2015

santu001 had de meeste 'vind ik leuk' inhoud!

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Werk
    Orthopedische schoentechnici
  • Auto
    Kia Sportage 2.0 CVVT X-clusieve Automaat - Volvo S60 T5 Polestar-Summum,Vibrant Copper 2011

santu001's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

13

Reputatie

  1. santu001

    Nieuwe sportage.

    Ik ben nog niet zo heel lang bekend met de Sportage, tot ik begin dit jaar een auto voor mijn vrouw, maar ook een beetje voor mijzelf, kocht. Na veel wikken en wegen vielen we als een blok voor de looks, het karakter en de aparte vormgeving van de fraaie Sportage. Ik vind alles waar we op vielen - bij het nieuwe model - eigenlijk in ene keer weg is. De achterkant is zwaar BMW en de voorkant is gelijk aan alle andere Kia's en dat is met alle respect niet perse een voordeel in mijn ogen. Alles wat de Sportage bijzonder maakte ten opzichte van de concurrentie is nu meer van hetzelfde. Maar dat vind ik overigens ook van de Nissan Qashqai en zelfs bij de nieuwste facelift van mijn eigen Volvo S60. Het lijkt wel steeds meer eenheidsworst. Dat deed deze Sportage nu juist zo goed. Toch moet ik hem wel een in het echt hebben gezien. Dat is toch anders. Maar mijn eerste indruk is niet best, eerlijk gezegd... En dat is natuurlijk zwaar persoonlijk.
  2. Veel plezier met je nieuwe aanwinst! Die deurbeschermers zaten ook op mijn auto (occasion - in carrosseriekleur) Ik vind ze zelf de auto nog mooier maken. Enjoy!
  3. Bedankt voor de complimenten allemaal.
  4. Las in een ander deel van dit forum dat de nieuwste kaartupdate feitelijk data uit het derde kwartaal van 2013 is, dus anderhalf jaar oud al. Wat vinden jullie daarvan en hebben jullie dat ook ervaren?
  5. Dat een merkgebonden update achter de feiten aanloopt is wel algemeen bekend, maar anderhalf jaar is wel heel erg neerbuigend naar de consument toe. In principe is dat niet nodig, maar het zal wel een geldkwestie zijn. Maakt de relatief goedkope prijs van zo'n meerjarenpakket van Kia wel weer logischer, niet handiger.
  6. Telefoon in het bakkie... Ik heb de Kia Sportage nu enkele weken en steeds vaker legde ik mijn telefoon overdwars ik het bakje voor de versnellingspook. Maar ja, ondanks mijn grote HTC One Max, bleef hij natuurlijk nooit lekker liggen. Aangezien ik in mijn bedrijf de beschikking heb tot een schat aan materialen en machines, kan ik veel zelf maken. Ik heb vervolgens dus een soort standaard van EVA-rubber op maat gemaakt en in vorm geschuurd. De eerste proef paste precies in het bakje, maar was daardoor lastig snel te verwijderen. Het voordeel van rubbers is dat je deze eenvoudig kan toevoegen, dus nadat deze goed was heb ik hem met leer en suède bekleed. Ondanks dat hij perfect is voor de HTC One Max, past de HTC Mini2 van mijn vrouw er ook gewoon in, alleen is dat gewoon minder imposant. Overigens gebruikt ik de standaard niet altijd, maar vaak wel, want het staat ook wel mooi 's avonds. De telefoon ligt in een behoorlijke hoek in de standaard en zit bijzonder stevig in zijn zadel door de gebruikte materialen. In mijn eigen (lees - andere) auto kon ik hem gewoon op de grond aan de passagierszijde zetten en dan bleef hij gewoon de hele weg staan. In de Kia wordt hij enigszins geklemd in het bakje. Ik heb speciaal voor de Kia een minuscuul USB-stick gekocht van 64GB, dus dat kwam nu mooi uit, want die zit er achter. Maar je haalt de standaard in een handomdraai uit het bakje en in je middenconsole of dashboardkastje. Gelukkig heeft een grote telefoon ook het voordeel dat de accu vele malen langer meegaat, zodat ik niet direct de USB-aansluiting nodig heb. Of het 200% veilig is durf ik niet te garanderen, in ieder geval niet voor de telefoon in een 'worst case scenario'. Pic's, or it did not happen! Het eerste prototype. Final-versie bekleed met leer en suede. Inclusief telefoon met een foto van de telefoon en ... flitsmeister, de aanleiding tot het geheel. Kat in het bakkie... En als laatste een wazige, waarvoor excuus, maar wel van het geheel. Heftige console zo...! Wie weet zet het aan tot een idee, wie weet niet...
  7. santu001

    Spatlap sp3

    Als je een mijn Kia account heb vind je daar ook de officiële prijslijsten van alle accessoires. Ik heb de link even bijgevoegd, maar ik weet niet zeker of je daar bij kan. Zal natuurlijk wel een setprijs zijn... Prijslijst: https://www.kia.com/nl/-/media/nl/mykia-media-library/downloads/brochures-en-prijzen/accessoirebrochures/sportage-sl-accessoireprijslijst-2014.pdf Folder: https://www.kia.com/nl/-/media/nl/mykia-media-library/downloads/brochures-en-prijzen/accessoirebrochures/sportage-sl-accessoire-brochure-2013.pdf
  8. Ik heb een beetje hetzelfde pad als jullie gevolgd met iets andere hoofdrolspelers. Uitgekomen bij deze dealer, omdat er volgens Internet genoeg aanbod was. We gingen kijken voor de zilveren, maar kwamen uit bij deze. Duurder dan onze insteek, maar toch zag ik het als een buitenkans. De Sportages gingen daar wel als warme broodjes over de toonbank. Crisis, welke crisis en inderdaad het no-nonsense beleid in aanpak en onderhandelen zorgde ervoor dat we aan het einde van de dag met een mooie deal en goed gevoel huiswaarts gingen. De uiteindelijke aflevering c.q.onthulling was een ervaring apart. Veel plezier met je aankoop, maar als ik van mijn eigen ervaring uitga zit dat wel goed.
  9. Gefeliciteerd, lijkt wel of mijn auto een paar dagen later onder exact dezelfde strik en doek heeft gestaan bij AHZ Zoetermeer.
  10. Mooi dat het zo opgelost kon worden. Scheelt weer wat kopzorgen. Op welke versie zit je nu? Ik heb namelijk ook even contact gehad met de dealer over o.a. het niet updaten van mijn systeemsoftware - wat wel de afspraak was - en hij zou in ieder geval als ik een afspraak zou maken de nieuwste versie erin zetten. Maar vooralsnog heeft niemand melding gemaakt van een nieuwere versie dan 312E7AM.
  11. santu001

    Software update 7.5.8

    Als je maar boven de op de site aangegeven versie nummer zit (5.X.X). Ik kwam in mijn Sportage vanaf 7.3.2. In het Sportage 3 navigatietopic heb ik een beetje omschreven hoe het proces verliep. http://www.kiaclub.nl/topic/13283-navigatie-software-en-kaartupdate/page-7#entry167444
  12. Ik heb dat ook genomen bij de aanschaf van mijn occasion twee weken terug. Alleen was dit meer een actie van de dealer zelf (AHZ). Ik vroeg namelijk nog of ik dat op de site terug kon vinden, maar dat werd ook als nee beantwoordt. Ik heb er wel de helft voor betaald.
  13. Als ik het goed begrijp kan de kaartsoftwareupdate alleen door de dealer worden uitgevoerd of heb je een update gekocht. Zo nee, dan zou ik de update nogmaals uitvoeren. Ik heb hier gelezen dat soortgelijke problemen daardoor werden opgelost.
  14. Gisteren ook de systeem update nog uitgevoerd, nadat bleek dat mijn dealer vorige week toch niet de nieuwste software had geladen. Ik zat zelfs nog op 7.3.2. Het updaten naar 7.5.8. ging in fases en nam ongeveer in totaal drie kwartier in beslag. Ik heb een 8GB USB-stick gebruik en fat32 geformatteerd. Het downloaden nam toch wel een half uur in beslag (trage site, want ik heb een 200MB-verbinding). Naar wat ik vermoed laadde hij eerst de firmware-software en heeft deze geïnstalleerd, daarna startte het systeem opnieuw op en ging verder met het uploaden van de software. Dit werd weergegeven als een bestand van 1.37GB. Daarna is de software geïnstalleerd en startte het systeem opnieuw op. Omdat de USB-stick nog in het systeem zat kwam uiteraard het systeemcheck-pop-up-venster weer tevoorschijn met de huidige versie. Op annuleren geklikt en het systeem was klaar. Zoals ik hier al gelezen had is er op het eerste gezicht niet veel veranderd, maar ik had wat moeite met het downloaden van het telefoonboekje van zowel mijn HTC One Max, als de HTC One Mini2 van mijn vrouw. Hopelijk is dat nu verbeterd met een nieuwere bluetooth-versie en wellicht wat kleine verbeteringen in het gehele systeem. Toch ben ik wel benieuwd of er ergens een revision history bekend is van de updates. Meestal wordt dat angstvallig geheim gehouden en ik kon ook niks vinden op internet, maar wellicht is er wat bekend.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...