Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

freekderks

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door freekderks

  1. Daar was ik al bang voor...., nee deze heb ik niet vervangen. Mijn Ceed heeft geen elektronisch gaspedaal, het is dan wel haalbaar om dit allemaal te vervangen?
  2. Dag, wat bedoel je met stuurlint? Ik heb de kabelboom in het stuur vervangen, echter deze plug je in in een ronde draaiende schijf. Deze schijf (omzetting van draaiend stuur naar vaste kabel) heb ik niet vervangen, dat wordt wel wat ingewikkeld denk ik.
  3. Ik heb inmiddels op de sloop 2 nieuwe knoppen gekocht, links radio, rechts cruisecontrol. Mijn huidige knoppen heb ik vervangen (links en rechts waren voor de radio) en de 'nieuwe' ingebouwd. Helaas werkt de cruisecontrol niet, echter de radio werkt volledig en ook de verlichting in het stuur functioneert. Heeft iemand nog een oplossing? Ik zie in het dashboard wel het teken voor de cruisecontrol, zou dit een software gerelateerde zaak zijn?
  4. freekderks

    Cruise control

    Ik heb een kia ceed uit 2007 gekocht, zonder cruise control. Is het mogelijk deze in het stuur in te bouwen? Ik heb gelezen dat het mogelijk is enkel de schakelaars op het stuur te vervangen door nieuwe met cruise control. De auto zou namelijk al geheel voorbereid zijn voor cruise control. Iemand ervaring?
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...