Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

kia_picanto_aut

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over kia_picanto_aut

  • Verjaardag 11 Mei

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Utrecht

kia_picanto_aut's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Reacting Well
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Auto staat bij de garage voor (dankzij anwb). Morgen ochtend bellen en hopelijk valt de schade mee.
  2. Bedankt! zal mijn gegevens invullen: kom uit Utrecht Dus oproep aan eenieder: is er handige harry die de multiriemen wil vervangen? In Utrecht, voor de deur
  3. Bedankt voor je antwoord! En hoe heet de snaar die weg is? V-snaar? Multie riem? Heb volgens mij geen handige kennis die dit kan. Klein stukje rijden ook niet aan te raden? km of 5? Of zijn er handige Harry's op dit forum? En als ze toch met deze riem bezig zijn, kunnen ze ook meteen de distributie riem doen.
  4. Hallo, net nieuw op dit forum en ik heb een vraag over onze Kia Picanto uit 2005 met automaat. We hebben de auto sinds december 2017 en hij heeft slechts 88.000 km gereden. Erg fijn en goedkoop autootje Maar nu: Gisteren reed mijn vriendin er mee en plots kwam er gerammel rechts voor, de verwarming stopte (met warmte, niet met blazen), motor lampje met uitroepteken ging branden. Ze is nog wel naar huis gereden. Nu keek ik net onder de motorkap en het lijkt alsof er een riem mist? Ik denk dat omdat de vorige eigenaar nog vertelde dat de multiriem vervangen/aangespannen moest worden en ik heb zo'n vermoeden dat die nu ontbreekt? Wat kunnen we het beste doen? Naar de garage laten slepen door de anwb? Mocht het nog niet duidelijk zijn, ik ben een leek :).
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...