Even een terugkoppeling:
Inmiddels heb ik mijn trekhaak gemonteerd. Vaste trekhaak, toch met een wagen specifieke kabelset (7-polig). Tweedehands is me niet gelukt dus spiksplinternieuw.
Het meeste werk was het gangbaar maken van de bestaande draad gaten in het frame, dat heeft wat gevloek gekost en zowat anderhalf uur gekost. Verder ging het prima. De hier gegeven handleiding is prima. Het spreekt allemaal voor zich. Met de wagen specifieke kabelset hoe je maar een soldeer verbinding te maken de rest is bestaande pluggen uit elkaar halen en de kabelset pluggen erin doen.
Ik heb wel een kabel naar voren getrokken volgens de handleiding van de kabelset (voor de module). Dat is een fluitje van een cent want er zitten zat gaten waar de draad doorheen kan. Door de dorpel en dan de wielkast in achter het bescherm-inleg-rubber en dan kom je zo in de motorruimte met een zekering op de accu.