Ga naar inhoud

Edgar Schiferli

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Edgar Schiferli

  1. Hallo mensen, het was de startmotor die vervangen moest. 300 euro lichter maar hij rijd weer. Dank voor het meedenken.
  2. Alles gaat aan qua lampjes. Verlichting radio enz. Er gebeurd niets op het front van de motor voor een bepaalde tijd. Ik hoor niets. En dan opeens slaat hij aan. De sleutel zit dan niet op on maar op start. Die houdt ik dan vast totdat hij dus gaat starten.
  3. Fijn bedankt voor reacties. De start onderbeker zit er vanaf het begin al op. 2 originele sleutels. Erbij. Het gebeurd bij beide sleutels. Hoor geen geklikt of wat anders. Gewoon draaien en er gebeurd niets. Tot na een tijdje en dan start hij wel.
  4. Edgar Schiferli

    Start probleem

    Goedendag, ik ben hier nieuw en wil graag even vragen of er iemand wel eens eerder hetzelfde probleem heeft gehad of gehoord. Na het ontgrendelen van de auto en startonderbreker duw ik de sleutel in het stopcontact. Ik draai hem om en alles gaat branden en werken behalve de motor. Hij start dus niet. Wanneer ik de sluetel een paar heen weer doe en/of vast houdt dan start hij ineens wel. Soms duurt het 2 minuten of soms 30 seconden. Hoor graag als er iemand ideen heeft? gr edgar
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...