Wij hebben een Sportage HEV in bestelling staan. Hopelijk in april geleverd. Onze huidige Ceed SW uit 2022 met 1.5 wordt hier op ingeruild.
De Ceed weet prima raad met onze 1200 kg caravan. Wel heb ik daar na het eerste ritje zwaardere veren onder laten zetten. Dit gaf mij een zeer onbetrouwbaar gevoel tijdens het ritje met standaard veren.
Maar nu weer terug naar de Sportage. We hebben een HEV besteld in de Dark edition uitvoering in Wolf grey. Daarbij ook de Musan bi-color in 19 inch er bij besteld. Evenals een thuiskomer met krik en direct de zwaardere veren vanwege de eerdere ervaring. De trekhaak ook meteen besteld in de afneembare variant. Het wordt mijn eerste hybride. Mijn ervaring met een Niro als vervangend vervoer voor mijn eerdere auto (geen Kia) was niet bevredigend als caravantrekker. Accu zo leeg en dan 109 pk zonder turbo. Nu heb ik nog een vergelijkbare benzinemotor achter de hand als in mijn huidige Ceed mocht de hybride accu leeggereden zijn.
Ik hoop dat mijn Milenco spiegels weer passen en betwijfel ik dat na de reacties hier gelezen te hebben.