Ben hier terecht gekomen omdat ik dezelfde melding krijg na het DC laden.Wat mij opviel is dat de volledige laadstroom niet gehaald werd, bleef hangen op 55 Kw, na tien minuten zakte deze zelfs naar 45, melding bleef erin staan en gewoon verder gereden, thuis de auto aan de AC verder opgeladen.
Volgende ochtend auto gestart en geen melding meer.
De garage gebeld en deze gaf aan dat een terugroep actie opzat, wel vreemd gezien ik in jan 2023 ben geweest voor de 45000 beurt.
Dus zolang de klant zich niet meld geen actie, toch vragen als ik geweest ben wie me verlof uren betaald.
Mijn devies is, ook al krijg je deze melding niet en je auto laad bij een lage baterijstand te lang op de 50KW (normaal loopt het laden ook bij koud weer snel op naar de 74 KW, zou ik toch eens vragen stellen bij de garage. eenieder die zich niet meld scheelt weer in de kosten.