Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Andre0172

Leden
  • Aantal Items

    17
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Andre0172

  1. Ik heb het een beetje ingeschat nav de berichten van de dealer dat hij "at sea" was en het schema van Eukor.com naar Antwerpen en of Rotjeknor. Ik denk dat hij op de Grand Uranus stond en net is uitgeladen
  2. Nieuwe kentekens vandaag ingegaan!
  3. Mijn dealer meldde “losdatum medio juni, levering medio juli” dus dat zou een maandje zijn.
  4. DE Cityscape Green staat nog "gewoon" op een jaar hoor.
  5. Net van Hedin te horen gekregen dat mijn auto inmiddels op de boot staat met een verwachte levertijd bij de dealer van begin Juli. De 17de stond hij nog op de kade. Ik zie geen vetrekdata via Eukor tussen de 17de en de 27ste dus ik denk een Glovis boot? Anyhow..... besteld door de lm begin augustus dus ongeveer 11 maanden levertijd. Iemand al ergens een Glovis schedule kunnen vinden?
  6. Mijn Kia is in eerste instantie ook besteld bij Janssen Kerres. Contacten lopen nu via fleetsales van Hedin en dat gaat prima. Is wel lease.
  7. Dat zou wel grappig zijn. Waar is je auto? In UrAnus!
  8. Net nog even nagevraagd, maar mijn bestelde auto staat nog op de kade in Korea, dus de morning concert is het zeker niet
  9. Ook een leuke site om je boot te tracken: https://shiptracker.portofrotterdam.com
  10. Daarom varen ze nu om De Kaap ipv door het Suez kanaal.
  11. Als je nu de EUKOR sie checkt staat de Morning Concert niet meer op aankomst in Rotterdam. Wel Antwerpen.
  12. Inmiddels het bericht gekregen dat mijn auto is geproduceerd en deze medio juni in NL wordt verwacht met levering medio juli. In het VIN nummer staat bij productiejaar een "R", ik begrijp dat dit voor 2024 staat. Zou dit ook betekenen dat hij geleverd wordt volgens de " oude". specs? Of zegt het niets over het modeljaar maar alleen over de productiedatum?
  13. Grappig, want datzelfde Hedin vertelde mij dat mijn in Juni verwachte Dynamic waarschijnlijk de nieuwe specs heeft.
  14. Ik stop maar met vragen naar de levertijd want elke keer wanneer ik dat doe komt er een maand bij......staat nu op juni 2024
  15. Contact gehad met de dealer en die gaf aan dat de verwachting nu Mei is dat deze geleverd kan worden. Tevens met de melding dat het nog tegen de "oude" specs. Hoe ze aan die levertijd komen weet ik ook niet want twee dagen geleden meldden ze nog April en dat de auto nog niet in productie is.
  16. Mijn KIA Niro is begin/half augustus besteld door de leasemaatschappij (HEV Cityscape Green, Dynamic). Mijn huidige contract loop op 4/4/24 af. De leasemaatschappij gaf van de week aan dat dit volgens de dealer nog steeds de verwachte levertijd is. Is dit enigszins realistisch? Mij lijkt het lastig te worden? Dat zou nml 9 maanden zijn. Later is op zich niet erg, maar er hangen nog wat andere handelingen achter (aanpassingen) die ook ingepland en aangevraagd moeten worden.
  17. Wanneer heb je de Niro besteld?
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...