Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Virsx

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Virsx

  1. Ik heb dit probleem momenteel wel inderdaad, en gaat vanzelf weer over.. Las ergens dat het ook te maken kan hebben met de oliedruk?? Ik ben nu opzoek naar een andere oliepomp voor m'n Sephia '94. Lichtere olie verhielp het probleem namelijk direct dus ik begin er zo langzamerhand van overtuigt te raken dat het de Olie pomp/druk kan zijn. Hoe dat verhaaltje precies in elkaar steekt durf ik niet te zeggen, maar het is iig het proberen waard!
  2. Ik reed onlangs (korte tijd) met slechts
  3. Ik heb hetzelfde probleem bij mijn Sephia '94, bij koude start een tikkend geluid en zodra je een keer goed gas geeft is het weg. Waarschijnlijk een eerste teken dat de olie pomp versleten raakt. Dunnere olie is een tijdelijke oplossing maar daarbij ook slechts het behandelen van de kwaal ipv de oorzaak. Beste is inderdaad even de olie-druk bij een koude motor meten.
  4. Ben schipper/Kapitein binnenvaart van beroep. In loondienst en dus geen zelfstandige (een voordeel in deze tijd!) Woonachtig in AMsterdam maar kom er vanwege mijn werk bijna nooit. Ik rij momenteel een Kia Sephia '94 Momenteel net de 250.000 gepasseerd. Had de auto in Juli 2010 gekocht met 223.000 km op de teller en er inmiddels dus flink mee door Europa gecrost!!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...