Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

StEV3

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door StEV3

  1. StEV3

    Kia app

    Dat heb ik ook meermaals geprobeerd, maar het probleem bleef terugkomen. Zelfde als activeren van de vliegtuigstand en weer terugzetten.
  2. StEV3

    Kia app

    Ik heb/had dit probleem ook. Heb contact gezocht met de klantenservice van Kia Connect. Zij gaven de tip om met een pen/ding in het gaatje te drukken bij de volumeknop. Hiermee reset je het multimediasysteem. Tot nu toe lijkt het opgelost te zijn, maar hou nog even een slag om de arm. Je bent na de reset niks kwijt gelukkig
  3. De EV3 moet iedere 2 jaar of iedere 30.000 kilometer naar de dealer voor een beurt, hetgeen wat het eerst aan de beurt is.
  4. Ik herken dit op sommige trajecten ook wel. Ik heb dit aangegeven bij de dealer; die geeft aan dat je het beste kunt uitschakelen dat de radio wisselt tussen DAB en FM.
  5. Daar is tie! https://www.ebay.com/itm/286826405569
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...