Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

J-Lauwers

Leden
  • Aantal Items

    12
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door J-Lauwers

  1. Masimo bedankt ik ga het een en ander uitproberen, Er zit op dit moment een orginele Kia radio-cassette-cd in mijn sorento, Ik heb nog een nieuwe radio van het model 2010 liggen en wil gaan kijken of ik deze aangepast en ingebouwd krijg. J.lauwers
  2. Wie kan mij vertellen wat de knop op het stuur betekent. Er staat een telefoonhoorn op de toets en eronder staat mic. Als ik de toets indruk hoor ik geen verschil met de speakers van de radio. Mijn vermoeden is dat het met het handfree bellen van doen heeft, maar ik vind hier niets over terug in het instructieboekje. Het betreft een sorento 2.5 CDI van 2004. Is het zo te maken dat het de speakers uit geschakeld worden als de telefoon (handfree) overgaat. Ik hoop dat iemand een oplossing heeft zodat ik de toets kan gebruiken.
  3. In de bestaande radio zit nog een cassettedeck en een CD speler waar geen MP3 op afgespeelt kan worden. In de nieuwere uitvoering kan dit wel. Wel zo makkelijk als je zelf je CD's samensteld. En op dit moment staan er een paar te koop die overgebleven zijn om dat de eigenaar er een Din2 navigatiesysteem heeft ingebouwd en dus met de orginele radio blijft zitten.
  4. Bedankt voor de tip, ik ga zoeken en proberen de doorvoer te realiseren.
  5. Sorry, het is een automaat.
  6. bedankt voor de info, ik ga kijken of het past.
  7. J-Lauwers

    Radio cd speler

    Kan iemand mij vertellen of een Din 2 radio/cd speler van een sorento 2010 in te bouwen is in een sorento 2.5 CDI 2005. In de sorento 2005 zit nu een Din 2 radio/cassette/cd speler
  8. 2.5 CDI 2005
  9. Wie kan mij vertellen hoe ik een draad (6mm2) van binnenuit de sorento kan doorvoeren naar de accu.
  10. Zitten er bij mij niet op. Kia komt btw uit 2004 2.5 diesel automaat. Achterop staat (s limited) en ik denk iets met Sinner limited edition (wat ik zo gevonden kreeg op internet)?
  11. Kan iemand mij vertellen waarvoor de knop met het ronde puntje voor dient. Krijg het namelijk nergens gevonden ook niet in de boekjes. Bij voorbaat dank.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...