Hallo allemaal,
ik ben nieuw op dit forum, althans wat topics schrijven betreft, buiten dat ik al meelas.
Ik ben in het bezit van een Kia Sorento, bouwjaar 2005 (en in 2008 geimporteerd uit België). het betreft een 3.5 V6 automaat.
Ik heb hem vorig jaar gekocht. Toen zijn er twee nieuwe voorbanden opgegelegd.
(als ik had geweten dat het het beste is dat ze alle 4 tegelijk vervangen dienden te worden had ik dat natuurlijk uitgehouden, maar ja je kan niet en 4 banden en een nieuwe distributieriem krijgen)
Ik wil jullie het volgende probleem voorleggen:
Daar mijn achterbanden nog maar een paar millimeter hadden heb ik deze onlangs laten vernieuwen. Voor liggen nu Hankook's en achter Pirelli's.
Sindsdien maakt mijn auto al ik het gas loslaat een geluid (ik weet niet precies hoe het te omschrijven, een soort zingen of zoemend geluid) als de achterzijde van de auto door de (lichte) oneffenheden op het wegdek iets doorzakt in de vering.
Dit had ik voor de vervanging niet, ondanks het verschil in millimeters.
Weet iemand van jullie waar dit aan kan liggen en hoe ik er vanaf kom?
Alvast bedankt!!!
Jack