Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

beertje

Leden
  • Aantal Items

    23
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door beertje

  1. Hallo beste kia fanaten, Hij is eindelijk binnen,en ik moet zeggen de eerste indrukken zijn in 1 woord geweldig Nu nog even het enorme dikke boek doorlezen,en dan volop genieten Aan alle wachtenden,mensen heb geduld,het is het wachten meer dan waard. Aan de mensen die hem intussen hebben,proficiat en geniet er van. Vele veilige kilometers. greetz beertje.
  2. Joepieeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Eindelijk onze sportage wordt volgende week vrijdag geleverd. Vanmorgen bij de dealer Blokhuis in nijkerk geweest,en hij had hem zojuist binnen gekregen. Meteen met hem een afspraak gemaakt,alleen de trekhaak er nog onder en dan rijden maar. Nog maar 1 weekje wachten. FF de balans: Besteld begin juni Kia Sportage 2.0 cvvt x-clusive automaat plus trekhaak. Wordt geleverd 8 dec. Greetz een gelukkig beertje
  3. Oke dat geloof ik allemaal wel,maar het kan toch geen verschil van ruim 4 maanden zijn??????? greetz
  4. Hallo, Gisteren maar weer eens bij de dealer geweest. Onze auto staat in dock zoals dat heet. Dus klaar voor transport naar de dealer. Levering 3 dec. Besteld begin juni. 2.0 auto x-clusive casa white. Klein detail,de dealer had precies de zelfde als ons besteld voor een klant van hem(aleen in het zwart) in oktober. Had die al binnen. RIJD DUS NU AL ROND. Zeg mij het maar. Greetz beertje.
  5. Dat zou zomaar kunnen. Mijn dealer heeft het daar met mij niet over gehad. Ik zal het eens navragen. Bedankt voor de tip. greetz beertje.
  6. @ vand m, Wat mijn dealer mij vertelde is dat de verhoging van de bpm inderdaad met ingang van januari van kracht wordt. En dat dit voor onze auto een verhoging ging betekenen van 1500 euro. Ik heb hem toen ook gezegd dat de klant daar in principe niets aan kan doen dat kia zo lang doet over de levering. Hij was het daar wel mee eens,maar vertelde me dat dit via de overheid gaat en niet via kia nl. Op de brochure is te lezen, dat mocht er een verhoging van de bpm zijn,dit altijd voor rekening komt van de klant. Nu ik toch van plan ben om de auto langer dan 5 jaar te rijden,kan ik die 1500 niet sneller verdienen. Ik hoop voor je dat je hier iets mee kunt. greetz beertje.
  7. @vand m Het enige wat anders aan de auto is,is inderdaad het panodak. Ik kan mij niet voorstellen dat die 2 maanden later is. Ik vind dat te zot voor woorden. Je hebt gelijk dat je hem tot 2012 laat staan,maar wat ik van mijn dealer vernam is dat de auto in 2012 met 1500 euro duurder wordt. Dat dit niet via de dealer gaat,maar via de overheid. Ik heb dat even nagekeken op de site van kia,en dat moeten ze doorberekenen aan de klant. Dus als hij in januari aankomt ben ik bang dat je 1500 meer kwijt bent. En als je een awd hebt ga je er zelfs 2100 bijleggen. Dat vind ik voor 1 maand een beetje te duur worden. Die 10 dagen is slechts een indicatie van de dealer,zodat hij zeker weet dat hij er zal zijn. In de regel is hij er ook sneller. Ik ga er vanuit dat ik hem eind deze maand of eerste week dec heb. Ik hou je op de hoogte. Ik wens je veel geduld(maar dat heb je al bewezen),en hoop dat je snel goed nieuws krijgt. greetz beertje.
  8. Hallo beste van d M' Ik heb een 2.0 cvvt automaat in de kleur casa white besteld. Verder geen bijzondere optie's. Aleen een navigatie en een trekhaak. Hij zei me dat hij er over ongeveer 10 dagen is,dan moet de trekhaak er nog onder. Dus ik schat zelf zoiets van een weekje of 2 a 3. Heb jij al iets gehoord?? Ik dacht toch dat jij dezelfde besteld had? ik hoop in iedergeval voor je dat hij er binnenkort ook aankomt. greetz beertje.
  9. Nee zo staat het nog in het systeem van kia. En dat voor een hypermodern fabriek.
  10. JOEPIEEEEEEEEE!!! . Net bij de dealer geweest. Hij heeft even gekeken.EN JA HOOR HIJ STAAT OP ZEE. Nu nog ff een paar weekjes wachten,en dan karren met de tuut. Ik kan bijna niet meer wachten. Greetz beertje
  11. Heey rickiee, Van harte met je nieuwe aanwinst. Ik heb dezelfde besteld,alleen in juni,en ben nog steeds in blijde verwachting. Zo zie je maar weer dat er totaal geen logica in de leveringen zit. Maar goed hij is je van harte gegund,en ik hoop op veeeeeele veilige kilometers voor je. Greetz beertje.
  12. @ v/d M Ik heb de mijne begin juni besteld. Geen bijzondere optie's,alleen een trekhaak en navigatie. (geen panodak e.d) Dat de levering wat vertraging liep vanwege de automaat,zei mijn dealer een maandje terug ook. Ben van de week bij de dealer lang geweest,hij heeft toen gebeld(met kianl neem ik aan)en zei mij toen dat mijn auto gepland stond voor deze maand. Verder maakt het mij niet zo heel veel uit of hij van dec is of van jan. greetz beertje
  13. Hallo medewachtenden. Ik hoor bijna niets meer over de levertijden hier. Heeft bijna iedereen zijn of haar sportage binnen??? Of hebben we de moed opgegeven Ikzelf ben bij de dealer geweest,en die kon mij vertellen dat mijn sportage 2.0 aut benzine,op de planing stond voor deze maand Ik hoop het maar greetz beertje
  14. Hallo medewachtenden. Heeft er al iemand die zijn sportage mei/juni besteld hebben al bericht gehad over de produtiedatum? Er komen er naar mijn mening niet veel nieuwelingen bij,dus ik neem aan dat er ook minder sportages besteld worden En is er al iemand die broosjes lijst heeft overgenomen?? Ik hoor het graag. gr33tz beertje.
  15. Besteld begin juni: Sportage 2.0 cvvt aut benzine. Verwachte levertijd toen 4 mnd. Verwachte levertijd nu 6 mnd. Ikzelf verwacht nu de levertijd (als ik het allemaal een beetje volg hier) medio 2012 greetz beertje
  16. @vand m Oke dan,ik heb er ook verkeerd overheen gekeken Ik hoop voor je dat de auto inderdaad 2e week oktober binnen is. ik moet nog zeker een paar maandjes wachten helaas maar goed aan alles komt een einde. nog ff volhouden zou ik zeggen. besteld een sp3 2.0 auto excl casa white met nav. greetz beertje
  17. van harte vand m. ik hoop voor je dat hij snel geleverd wordt. ikzelf heb vanmiddag de dealer maar weer eens gebeld,en die kon mij de heugelijke mededeling geven dat het niet eerder wordt dan december,en ook dat kon hij niet met zekerheid zeggen. ik wordt er stilaan een beetje kriebelig van. er zit niets anders op dan stilletjes te blijven wachten. het schijnt nu dat het navigatie het probleem van de lange wachtijd is ik begrijp er niets meer van. voor allen die hun sp3 mogen ontvangen,heel veel plezier ermee. het is jullie van harte gegund,je hebt er immers lang genoeg op gewacht. greetz beertje
  18. @harter proficat harter,hij is je van harte gegunt veel veilige kilometers,en ik ben benieuwd naar de fotos. ikzelf zit nu op 4 maande,dus op de helft . greetzz beertje
  19. @ vand.m Ja er is zeker al heel veel over geschreven,maar toch blijf ik het raar vinden dat jij er 6+ maanden op moet wachten terwijl er ook gelukkigen zijn die er met 3 maanden al van kunnen genieten. Nu jij daar ook nog de pech hebt dat je met je andere auto een ongeval gekregen hebt,kan ik het goed begrijpen dat je er een beetje flauw van word. Overigens hoop ik dat je of jullie er zonder kleerscheuren van af gekomen zijn. Ik zou zeggen,HOUD MOED beste vand.m,het is en blijft het wachten waard. EENS KOMT DE DAG DAT JE IN JE MOOIE KIA SPORTAGE MAG RIJDEN.(wanneer weten we helaas niet,om maar in kia woorden te zeggen ) greetzz, beertje
  20. Hallo medewachtenden. Hier maar weer eens een post van mij. Ik wacht nu zo'n 3,5 maanden op mijn bolide,opzich voor kia begrippen nog niet zo lang dus. Nu waar ik mij wel een beetje aan erger is het feit dat er mensen zijn die hem 3 dagen voor mij besteld hebben,er nu al vrolijk in rond rijden. (begrijp me niet verkeerd hoor,ik ben ontzettend blij voor die mensen) Het is voor mij alleen een bevestiging dat er dus totaal geen lijn in de productie van kia zit. Ik zou dan ook heel graag willen weten hoe de planning daar in elkaar steekt. Persoonlijk denk ik dat er dagelijks geloot word wie die dag aan de beurt is. Je word er GEK van. Mischien zou het niet zo gek zijn om er een cursusje klantgerichtheid voor kia te organiseren ff de balans: Sportage besteld begin juni (levertijd 4/5 maanden) 2.0 cvvt bezine aut casa white. greetzz Beertje
  21. Hallo allemaal. Vandaag een berichtje gehad van Kia Nederland,leveringstijden voor de sportage zijn vanaf 22 juni opgelopen van 6 tot 9 maanden. Vind dat toch wel een beetje lang worden en heb ook even overwogen de bestelling te anuleren. Maar daar integen hoor ik ook allerlei berichten dat de concurerende auto's net zo'n lange levertijden hebben. En dan vind ik de sportage toch het mooist.Dus mensen houd moed,ik weet zeker dat het wachten beloond wordt.
  22. Als ik het hier allemaal zo lees,wordt je er niet echt vrolijk van. Zou de lange levertijd echt alleen maar komen omdat je er een panodak in wilt of een 17 cdi wilt hebben??????? Ik kan mij dat niet voorstellen. Heeft er ook iemand een 2.0 x-lusive automaat besteld? En wat was de aflevertemijn daarvan?????? Ik begin hem nu echt te knijpen dat ik mijn karretje pas volgend jaar ga krijgen.
  23. Hallo beste kia rijders. Vandaag mijn kia Sportage cvvt x-clusive besteld. Casa White verder geen bijzondere opties. Ik lees hier nu dat het nog wel een aantal maandjes kan duren voor hij geleverd wordt. Is dit zo bij alle kia spotage zo of is dan een beetje uitvoerings gevoelig?
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...