Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Brian

Leden
  • Aantal Items

    25
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    2

Brian heeft de dag voor het laatst gewonnen op 4 December 2011

Brian had de meeste 'vind ik leuk' inhoud!

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

Brian's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

4

Reputatie

  1. Timo, Je praat over de steek, maar bedoeld de ET-waarde. Deze is bij de Sp2 46, en bij de Sp3 40,5 Dit verschil is niet heel groot, dus de meeste sp2 velgen met een ET waarde van 46 passen wel. Ze staan alleen 5,5 mm meer naar binnen. Gr. Brian
  2. Er ligt in ieder geval geen bekabeling, ik heb namelijk laatst een camera ingebouwd. Rca kabels naar voren getrokken en voeding van het achteruitrijlicht afgetapt. Werkt uitstekend.
  3. Brian

    LED achterlichten

    Ja, een e-keur is verplicht. Maar in de praktijk zal er niet gauw op gecontroleerd worden. Bij apk wordt hier ook niet op gelet. Wanneer de auto wordt verkocht de originele terug plaatsen. Garantie Technisch zal het ook wel iets moeilijker worden. Hier nog een linkje van nieuwe glow led lichten. Zijn echt super! http://www.superichmotors.com/front/php/product.php?product_no=5224&main_cate_no=220&display_group=1
  4. @Bjorn, volgens mij kom je hem op ebay tegen onder de naam Custron. Kijk maar een op het internationale forum www.kia-forums.com @pipercup, heb je bij de achterlichten mod leds of gloeilampjes geplaatst? Op sommige foto's vind ik de gloeilamp verlichting ietwat puntig overkomen.
  5. Beste Azzaro, Dat invreten van het aluminium moet je met een korreltje zou nemen Aluminium roest van oorsprong natuurlijk niet tenzij het niet geisoleerd is. Stel het zit met een popnagel vast, dan heb je een situatie dat het materiaal zich gaat "opofferen". De sluitingslaag is onderbroken en dan kun je invreet plekken krijgen. Bij de Sportage zit de treeplank vast gelijmd en met lipjes vast aan het kunststof. Het instappen is inderdaad wel even wennen, maar je hoeft er niet op te staan. De verbreding is 8 cm aan beide zijden, niet echt spectaculair. Maar oh wat staat het de auto goed! Vind ik dan he
  6. - Navigatie bij Navtronics - Led bij Brezan - Sidesteps op ebay bij een engelse handelaar
  7. Ik heb nu 2 maand een Sportage en tot nu toe bevalt hij uitstekend! Toch vond ik het tijd om een aantal dingen te wijzigen. Ben begonnen met led-staafjes te plaatsen als kentekenplaat verlichting. Dit is echt een wereld van verschil, ziet er zoveel beter uit en dat voor maar 6 euro! De standaard radio voldoet natuurlijk prima en is best een aardig ding, maar ja geen navigatie. Waarom dan niet meteen de standaard navigatie genomen? Ik vond de prijs van de auto al duur genoeg voor mijn budget. 1600 euro extra vond ik dan ook iets teveel van het goede. Heb nu voor 380 euro een 8" radio/dvd/navigatie ingebouwd. Dit apparaat bevalt heel goed. Het is echt een prachtig scherm, sluit goed aan bij het dashboard en heeft ongekend veel mogelijkheden. Inbouwen was el even een tricky werkje. Je wilt natuurlijk niet je nieuwe dashboard stuk maken Vandaag een derde modificatie gedaan namelijk het monteren van running boards of sidesteps. Ook dit was wel een paar uurtjes werk en ging niet helemaal van een leien dakje, maar o wat staat het Sportage uiteindelijk goed! Dit is echt een aan te raden. De auto oogt een stuk breder en daardoor ook iets gespierder. Voorlopig ben ik weer even tevreden, twijfel nog een beetje over de Bowie79 achterlichten mod. Nog maar een even over denken.
  8. Heeft iemand al ervaring met het inbouwen van de camera of een idee of de bekabeling er al zit zoals Bowie aangeeft? Ik heb de camera al besteld, maar inbouwtips zijn zeker welkom!
  9. Een afwijking krijg je wel degelijk! 55 is het percentage van de breedte, in dit geval dus 255. De omtrek zal dus groter zijn dan de orginele 18" velg met band.
  10. Brian

    LED achterlichten

    Sharky, Ik weet dat de europese modellen andere units hebben. De aanpassing van Bowie79 is voor mij ook een goede optie. Mijn verwachting is dan ook dat de wiring niet overeenkomt met de aziatische en amerikaanse modellen. Persoonlijk vind ik de verlichting veel mooier van de niet-europese sportage's. De "led glow" aanpassing zou ik dan ook erg graag zien op mijn sportage
  11. Brian

    LED achterlichten

    Het is idd een russische kenteken, maar de modificatie komen uit Korea. Lees dit topic maar eens op het internationale Kia forum. Show your sportage
  12. Brian

    LED achterlichten

    Ja van een koreaanse shop: Link shop Leest wel lastig dat koreaans
  13. Brian

    LED achterlichten

    Achterlichten zien er goed uit! De modificatie opzich lijkt wel een behoorlijk gepruts. Kant en klare units lijkt me een betere optie. Deze zien er ook super uit:
  14. Enschede, maar ik denk dat de plaats niets uitmaakt. Het is overigens wel een grote dealer.
  15. Het lijkt erop waneer je kijkt naar de besteldatum van "boysportage"(11 juni) onze auto's bij eenzelfde productiebatch zitten namelijk: - 1.6 GDI Executive met plus pack bestemd voor Nederland Ik ben aangenaam verrast door de vekorte levertijd!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...